Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8...

Sony Ericsson Xperia X8 ~Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

[link]


Akinek van/ hogy vált be?? Mik a negatívumai??


2011. dec. 3. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem.Az égegyadta világon semmi bajom vele.
2011. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Első" :Megkérdezhetem, hogy milyen gyakran töltöd??

Wlan kapcsolat gyors? Mikor vetted? Pdf, word olvasó müködik rajta? :$$$

2011. dec. 3. 12:26
 3/10 anonim válasza:
Én egészen addig bántam, hogy ezt a telót választottam,amíg nem rendeltem rá netet.Azóta nagyon imádom, már teljesen egyedivé tettem a menüjét:) Amit viszont még mindig nem szeretek, hogy nincs vakuja. Még félhomályban se lehet vele fényképezni.Nem minden mozgó háttér fut rajta,csak a régebbi hátterek. PL a villámlósoktól befagy.Van néhány játék,ami szintén nem megy rajta.Pl angry birds. 2.1-nél tovább nem lehet fejleszteni. Több rossz tulajdonsága nem jut eszembe. Viszont nagyon strapabíró.Az enyém esett már bele a fürdőkádba és másnapra ugyanolyan jól működött.
2011. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyik komoly hátránya a kamera. Nagyon gyenge darab.
2011. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem használok rajta se pdf, se egyébb olvasókat ugyhogy ebbe nem tudok nyilatkozni.

Töltés, hát ez a használattól függ.Amikor egész nap zenét hallgatok rajta vagy egész nap játszok rajta akkor estére lemerül, de alap állapotba 3 napot bír.

Nekem pl. tökéletesen megy rajta az Angri Bird.

Én a képekre sem panaszkodok, bár eddig csak világosban fényképeztem.A videóval viszonyt az zavaró hogy egyszerre csak másfél percet vesz fel.

2011. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én nem szeretem, az Android frissítése 2.1-nél megállt, más telefonokat pedig már 2.3-al adnak ki... jó, hogy vannak rá főzött romok de attól függetlenül sztem jobb lenne a gyári. A kamerája nagyon gagyi, nincs benne vaku sem autofocus, amit nagyon hiányolok, persze ezt akkor is tudtam amikor megvettem...eleinte még megvoltam vele elégedve de nem szeretem, de hát ízlések és pofonok :))
2011. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megvettem a telót, nagyon jó kis darab, bár T-mobilnál csak fehérben a kékesátmenetű hátlap van, Wlanról töltök le a Marketról alkalmazásokat, elég jók vannak fenn. Hogyan tudok névjegyeket átmásolni a telómba a sim-ről????
2011. dec. 5. 15:44
 8/10 A kérdező kommentje:
HOGY TUDOM LENÉMÍTANI????
2011. dec. 5. 16:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy találom meg a doc. txt. és hasonló formátumokta, azt tudom h zene meg kép az az albumban van, és a többi? Sd kártyát hol érem el???
2011. dec. 6. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedd le marketről az ASTRO File Managert.
2011. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!