Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? Nem az a lényeg, hogy divatos meg új modell legyen.

Figyelt kérdés

Ezekre van szükségem:

- ébresztő, világóra, stopper (ami gondolom, alap már minden telfonban vagy van letölthető alkalmazás)

- wifi

- memória micro sd kártyával bővíthető (nekem 4 gigás kártyám van, nem tudom, számít-e)

- érintőképernyős

- kamera hangos videófelvétellel

- lehetőleg ne androidos

- max. 40 000Ft

- márka mindegy, csak ne LG legyen vagy valami kínai vacak

- kártyafüggetlen, és esetleg lehet 2 SIM kártyás, de az utóbbi nem annyira fontos


Nem baj, ha nem a legmodernebb, nem divatozni akarok, hanem egy olyan telefont, ami megbízható és amit ki tudok használni.


2011. dec. 4. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nokia c7 árban sajna több, de megbízható, minőségi telefon, aminek NEM rossz az érintőkijelzője sem. Minden igényednek megfelel.
2011. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz, és az mennyibe kerül?
2011. dec. 4. 09:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy nem baj, ha az alap memória nem olyan sok, csak 1-2 gigát szoktam használni összesen zenéknek, képeknek, szövegeknek.
2011. dec. 4. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:

igazán a wifi az egyetlen extra,amit kérsz,meg talán a tapi,a többi az összes régebbi telefonban is bennevan,az enyém egy nagyon régi Nokia,a pontos típusa már ködbe vész,de ebben is van ébresztő,stopper,világóra ,van benn egy 2 Gigás SD kártya...


az android dolgot nem is értem,hogy mit jelent,gondolom valami internethez kapcsolódó hipermodern dolog,a tapit én nem szeretem,ujlenyomatos lesz a teló,egy idő után a sok zsíros ujjlenyomat miatt vagy nem látszik rendesen(szikrázó napfényben pl) a képernyő,vagy állandóan csak a baj van vele,tisztogatni kell,de akármivel nem lehet mert annnyi az elektronikának,wifi,hát nem tudom,az meg ilyen nagyon komoly diplomatáknak meg üzletembereknek való,meg tizenéves tiniknek,akik 2 percig nem bírnak meglenni net nélkül,mert bukik az üzlet(az üzletemberekről beszélek persze),meg kinyuvadnak,ha két percig nem beszélhetik meg,mi épp a legutolsó pletyi Miley Cyrusról(most pedig értelemszerüen a tinikről beszélek)


Szóval ha nem vagy komoly,nagyon sikeres,befutott,elismert üzletember 500.000 Ft(nettó 2000€) nettó feletti fizetéssel,prémiumokkal és nem tudom én mivel,akkor szerintem soha,ismétlem soha nem használod ki egy ilyen készüléknek azt a hatalmas tudását 100%-ban.

2011. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Wifi azért kell, mert a betegségem miatt nagyon sokszor vagyok kórházban, és telefonról szoktam olyankor facebookra üzenni a barátaimnak, hogy hogy vagyok (szerencére van a kórházban wifi hálózat), és az iskola miatt is sokszor kell neteznem olyankor is, amikor nincs a közelben számítógép. Köszi a válszt, de még mindig egy telefont keresek, nem azt szeretném kivesézni, hogy mit miért és hogyan használnék rajta.
2011. dec. 4. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Nokia 500


Akcióban 39.990 Ft volt függetlenül a Media Marktban, de most karácsony előtt biztosan több helyen is lesz ennyiért.


Itt vannak a tulajdonságai: [link]

2011. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen árban nem Androidos készüléket nem veszel, aminek még a videofelvétele is elfogadható. Android-ban talán lenne választás.
2011. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor olyat tudtok, ami androidos? Ez igazából annyira nem fontos, csak a többi.
2011. dec. 4. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami már tud HD videofelvételt és hardverileg is jó, az Xperia Mini és Xperia Live. Függetlenül egy picit több, de ha bejön a képbe a szolgáltató, akkor megvan annyiból.
2011. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem Xperia Live, csak Live
2011. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!