Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy mobiltelefont...

Szeretnék egy mobiltelefont vásárolni. Milyen márkát válaszak?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik márkát válaszam. Nekem nem az számít , hogy "mit tud" a telefon hanem az , hogy minél tovább szolgáljon, minél tartósabb legyen. Jelenleg egy samsung Xcover 271-est szemeltem ki. Mi erről a telefonrol a véleményetek? Melyik a legmegbizhatóbb márka?
2011. dec. 4. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
talán a nokiák bírják a legtovább.
2011. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezesetben a Samsungot gyorsan lődd ki. Még mindig a Nokia a legmegbízhatóbb gyártó, és ezt nem tudják elvenni tőle! A Nokiát leszámítva egyértelműen a HTC-t tenném a legminőségibb részlegbe.
2011. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a samsungra mert az egyik ismerősőmnek is samsungja van (nem tudom a tipusát, majd megkérdezem és beirom) már kb 6-7-éve! és eddig talán kétszer kellet aksit cserélni. Kitünően működik.
2011. dec. 4. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sok pénzed van: Sonim (NEM SONY ERICSSON!!!) A lehető legkitartóbb telefon!

Ha munkába kell: Nokia

Ha zene, stb: Sony Ericson

2011. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne nokiát,hiába tartós,software-ileg lósz*r..symbiant nevegyél..

samsung jó döntés

2011. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát már megbocsáss, de a leírás, amit adtál, sokra nem vezet... Most akkor honnan tudjuk, hogy az időseknek szánt gigagombos telefonokat(?) ajánljuk, vagy valami szuperokos Androidot? Én az egyszerűbb telefonokat nem szeretem, ezért a helyedben kipróbálnék valami újat. Adok egy kis leírást a ZTE Blade -ről, pro és kontra egyaránt van benne.



ZTE Blade: először talán meglepő, hogy olcsó és ehhez képest elég okos Androidos masina. Be kell vallanom, igen jó készülék. A kijelzője viszonylag szép. Sok helyen olvashatjuk, hogy a processzora nehezen birkózik meg a kijelzővel - ezt hétköznapi használatnál nem lehet észlelni. Érintésre gyorsan reagál. Az alap billentyűzetet érdemes lecserélni GO Keyboardra (ez nem a Blade bűne, hanem az alap Androidos billentyűzeté). A gyári füles vadiújan is csak átlagos teljesítményt nyújt és sajna gyorsan feladja a szolgálatot. Ezt is érdemes tehát lecserélni. Ha nem játszol a telón túl sokat, az akksi 1-2 napig bírja átlagosan. Sajnos előfordulhat olyan is, hogyha túl sok program van rajta, bekapcsolásnál nem képes mindet betölteni (vagyis olyan, mintha az alkalmazást fel sem telepítetted volna), és a névnegyeid sorsa felől is dönt - szerencsére nem véglegesen. Ilyenkor aztán kapcsolgathatod ki-be mint állat, hogy végre megjöjjön a kedve és visszarenoválja a saját tartalmát. Nekem most ilyenem telefonom van, és nincs túl sok panaszom rá, de... eluntam. Unom, hogy a játékok háromnegyedét nem képes futtatni, mert a hardvere és a processzora nem valami erős, így a játékok világa jelentősen lekorlátozódik. Ha fontos számodra a játék, Blade -t ne vegyél. Amúgy nagyon ajánlom mindenkinek, aki Androidot szeretne és nem tud vagy nem akar kifizetni érte százezer Forintokat.

2011. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!