Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Életem első munkahelyén...

Életem első munkahelyén dolgozom kb 2 hónapja, szeretnék vásárolni előfizetéssel egy mobiltelefont és jó lenne tudni hogy mi is kell ehhez pontosan? Eddig csak kártyás telefonom volt és nem vagyok járatos a témában.

Figyelt kérdés

Mennyi munkaviszony kell hozzá?

Milyen papírokra lesz szükségem?

Hogy működik az előfizetéses fizetés?


2011. máj. 21. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyazonosságot igazoló okmány (személyi igazolvány, ideiglenes személyi igazolvány, útlevél, vezet/i engedély)

Lakcímet igazoló hatósági igazolvány (amennyiben érvényes lakcímet a személyi igazolvány nem tartalmaz)

Az alábbi okmányok közül egy:

TB kártya

Adóigazolvány

Vezetői engedély (csak akkor, ha a személyazonosság igazolása nem a vezetői engedéllyel történt)

Útlevél (csak akkor, ha a személyazonosság igazolása nem az útlevéllel történt)

Bankkártya

Ez a T-mobile-nál van.

2011. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Munkáltatói igazolás vagy valami hasonló nem szükséges?

Illetve hogy és mennyit kell fizetni ha előfizetéssel kérem a telefont?

2011. máj. 21. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
T-mobilenál eddig kétszer vásároltam előfizetést, az elsőnél kérdezték hol dolgozom és mióta, de semmi papír nem kellett tehát azt mondtam volna amit akarok, a másodiknál nem kérdeztek semmit pedig ez volt az értékesebb és magasabb havidíjú.
2011. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem teló volt, hanem laptop internet elő fizuval, de a t-mobilnál kértek munkáltatóit tőlem.Mivel gyesen voltam meg sem tudtam venni.

Most egy hónapja vettem a vodánál x8-at előfizuval.Megkérdezte a csaj hogy hol dolgozom, de nem volt kötelező válaszolni, az időt nem is kérdezte és az előző válaszban írt okmányokon kívül nem kért mást.

2011. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!