Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondjátok meg: milyen telefont...

Mondjátok meg: milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Lényegében telefonálásra, sms-re, mp3/rádióra, szövegek tárolására és internetezésre használnám. Utóbbiak miatt wifi és nagy képernyő nem ártana. Max. 40 ezret szánok rá, de inkább kevesebbet. Szerintetek milyet vegyek? Hosszú időre veszem, szóval jó lenne, ha hosszú gari lenne rá, vagy megbízható lenne eleve.

Ja, és ha számít: feltöltőkártyás vodafone-os vagyok.


2011. dec. 4. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak voda jön szóba, akkor ZTE Blade.
2011. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet kártyafüggetlen is. A függetlenné tevéshez nem nagyon értek.
2011. dec. 4. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy Xperia Mini, Defy, de asszem az kicsit többe kerül, vagy Live.
2011. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

zte skate,defy 1 lószar akkor samsung galaxy s ,de azok nem annyiak.

zte skate pont jó erre

2011. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Defy+ vagy Zte Skate vagy ha komolyabb készülék (80k) akkor a Google Nexus S-t ajánlom
2011. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek közül csak a Blade van megfizethető áron, ami 40 ezer alatt van. Más, ilyen árkategóriájú telőt nem tudtok javasolni?
2011. dec. 5. 22:29
 7/13 SauronKálmán válasza:
Én a Samsung Wave-t tudnám még javasolni. Nagyon megbízható készülék. A kamerája kifogástalan, HD videót rögzít. A kijelzője pedig a Super AMOLED technológiának köszönhetően gyönyörű és kristálytiszta. Kicsivel a 40ezer fölött van ugyan
2011. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 SauronKálmán válasza:
De a Metro áruházban ma minden mobilra 20% kedvezmény van! Szóval érdemes ránézni
2011. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rubi Kon válasza:
SauronKálmán az akció okostelefonokra is érvényes. illetve nem tudnál küldeni valami infót, hogy milyen telefonok vannak. Ma megyek pont a metróba, lehet, hogy vennék ajándékba mobilt. Ha jól tudom kártyafüggetlen készülékek vannak főleg.
2011. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SauronKálmán válasza:

Okostelefonokra is természetesen. Nem tudom pontosan milyen készülékek vannak, de úgy emlékszem elég széles a választék.

De ha ma ellátogatsz úgyis meglátod. Én pénteken megyek majd mert akkor a mosógépek lesznek leértékelve

2011. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!