Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyent telefont és előfizetést?

Milyent telefont és előfizetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Telefont szeretnék venni. T-mobileban nézelődtem előfizetéses iránt, részletfizetéssel. Eddig az Xperia Arc S tetszik MédiaMánia S díjcsomaggal. Úgy kéne az árat összehozni, hogy a részlet+havidíj ne legyen több 10 ezernél, a kezdőrészlet 30-40ig felmehet. A díjcsomaghoz jó lenne pár száz mega net. Nagy kijelző és erős processzor még a feltétel. Előre is köszi.


2011. dec. 4. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész egy T-pontba és ezt elmondod és válaszolnak rá!Vagy 1230 aszem!
2011. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Általában amikor részletfizetésre veszed SOKKAL többe kerül a telefon.pl én néztem one touch után (mert azt akarom) és okostarifa 900 2 évig fizetsz hó/5000 szóval sztem egybe vedd.
2011. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
T-mobile-ba 0% a thm, szóval nincs kamat.
2011. dec. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!