Android vs Symbian?

Figyelt kérdés
Okostelefont szeretnék venni, de nem tudom, milyet válasszak. Igazából 2 kérdésem lenne: mi a különbség az android és a symbian között? Tudom, hogy az utóbbi a nokiákban van, de melyiket ajánlanátok? A másik pedig, hogy a wifi és a wlan között mi a különbség? Wifizni is szeretnék a telón, de igazából nem tudom, mi az a wlan, és valamelyikhez csak ez van odaírva. köszönöm előre is :)
2011. dec. 4. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, mindjárt jönnek a gyakorikérdések huszárjai, és leoltanak, hogy "nem is igaz, a Symbian egyáltalán nem halott, sőt, most fejlesztik az ilyen új meg mégújabb változatát, meg ott a Meego, ami semmire nem jó, de nagyon atomfasza", de attól még az az igazság, hogy a Symbian egykor jó rendszer voltt, ma már a legelavultabb, nem is fejlesztenek igazán rá, csak az Android az, ami megéri.
2011. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

a Wifi a WLAN egyik szabványa! a mindennapokban már a Wlan neve összefort a Wifiével!


És hogy melyik a jobb op. rendszer!

Szerintem az android jobb!

2011. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A wi-fi és a WLAN ugyanaz. Itt normális kérdést nem kapsz az Androis vs Symbian kérdésre. Nokiás Symbiant, Androidos Androidot ajánl. Szubjektív, ízlés kérdése, kinek melyik tetszik jobban. Az Android testreszabhatóbb, a Symbian kevésbé testreszabható (de témázható) kezelhetőbb, egyszerűbb rendszer.
2011. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A Symbian sokkal stabilabb. Én csalódtam az Androidban. Nem ajánlom senkinek sem.
2011. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első: igen, nem csoda, hogy ezzel jönnek, amikor hivatalos adatok erősítik meg a Symbian 2016-ig nyúló támogatását. A Belle már igazán jó lett, a MeeGo-ról nem is beszélve. Attól, hogy te Android-mániás vagy, még nem kell a sáros földig lehordani egy másik rendszert. Te magad leírtad azt, ami kapásból kiütötte az Android előnyét.
2011. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még valami: az Android egy jó rendszer, de nem mindegy milyen gyártó készülékét vesszük meg. A HTC Androidja stabil, jól optimalizált, ez pl. a Samsungról nem mondható el.
2011. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát, próbáld ki a Samu Androidját, s rájössz, hogy ez nem igaz. Amúgy, ha a Samu nem vmi jól optimalizált, akkor mi van az LG-vel? Mégis az egyik legjobb teljesítménye van most is. A Sensation meg fényévekkel le van maradva az SGS2-től. Nah jó, nem, de gyengébb nála.

Amúgy akinek nem jött be a droid, az tuti, hogy valami olcsó készüléket vett. Próbáltam a HTC droidját is, de valahogy nekem az nem jött be. De igaz, ember függő, hogy kinek mi tetszik. A Symbiant hiába fejlesztik, nem most kellett volna elkezdeni. Hardverileg is nagyon lemaradtak. A MeeGo szerintem 1 tévedés volt. Mert nem sok mindenre használható, s max az alap appokat megcsinálják rá, de utána inkább hagyják. Múltkor láttam 1 csajt N9-el rohangálni.. Hát, annyiért inkább vehetett volna 1 halom Telenor OneTouch-t, s az még többre használható.. Nem droid fanság, se samu, de van amiben nincs igazatok.

2011. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nos, próbáltam a Samsung Androidját, szemétbe való. Persze ez az én véleményem. Másrészt az N9-et nincs jogot így fikázni, ha tenném én is vehetnék egyet. Nem a legokosabb telefon, de minőségileg, anyaghasználatot tekintve megszégyenítő vereséget mér az S2-dre. Szép, normális méretű, jól megformázott, átgondolt, egyedi okostelefon.
2011. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*tehetném, vennék
2011. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyedi, de akkor sem tud semmit.

Az meg nem valami értelmes ember, aki az miatt vesz telefont, mert hűű, jól néz ki, meg ezt szerelték össze a legegyedibben..

Hát, de másban hol verné? Amúgy meg mindenkinek van joga mindenhez, mivel majd rámszólnak, hogy ne ócsároljam, mivel szerintem nem ér semmit. Max 60k-s telefonokhoz sorolhatnám. De lehet, hogy azért ilyen drága, mert MeeGo, meg új, meg a legtöbbet elrontottak gyártáskor, s valahogy vissza kell szerezni azt a kárbaveszett zsét..

Most én is rádszólhatnék, hogy húú, mért ócsárolod a Samu-t, de írtam az előző válaszomban, hogy ember függő. Ha te nem érted ezt a mondatot, akkor sajnálom.

2011. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!