Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy talaljam meg elveszett...

Andras7 kérdése:

Hogy talaljam meg elveszett android telefonomat?

Figyelt kérdés
Lg optimus one-om van, es valahol elhagytam(elloptak, elhagytam, vagy nem tudom mi), romaniaba lakok, es a telefon valoszinuleg ki van kapcsolva.
2011. dec. 5. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Üsd bottal a nyomát.
2011. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Romániában én egy Nokia 16-00-al is félnék járkálni az utcán.
2011. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostmár mindegy mondjuk... De a következő telefonodra tegyél Phonelocator progit, és azzal meg lehet majd találni.
2011. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Plan B-t még megpróbálhatod, veszítenivalód nincs vele.

[link]

2011. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Èn szerintem ha bemész a szolgàltatòhoz és jelented nekik, vagy a rendőrségen ha volt a telòn ilyen helymeghatàrozò alkalmazàs ami mutatta hol vagy (az enyemen gyarilag van) akkor a szolgaltato megkeresi a tel sorszamat vagy imei cimet amit letudsz adni a rendorsegnek azok meg vhogy csak betudtak volna loni h merre mozog a fon. Bàr mondjuk a mai vilagban ilyen kis "aprosagert" a rendorok a szekrol sem allnanak fel h osszedolgozzanak a teloert... (tapasztalat) :-((
2011. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!