Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-t vagy...

Samsung Galaxy Ace-t vagy Sony Ericsson Ray-t érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy önmagában a Ray jobb, mint az Ace, de inkább ár-érték arány és saját tapasztalatok érdekelnének. Ér annyival többet a Ray, mint amennyivel többe kerül? Fényképezésre, film nézésre, játékra használnám. Telefon szakik is írhatnak.:)
2011. dec. 6. 01:42
 1/4 anonim válasza:
én samsungot vennék!
2011. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Természetesen ér. Nem egy kategória. Az Ace már önmagában eleve egy túlárazott készülék. Az ARMv6-os procija rég elavult, nem támogatja a Flash-t, valamint a kijelzője is az egyik leggyengébb darab, ami manapság megfordul a piacon. Egy nagyon gyenge középkategóriás teló. A Ray nem csupán, hogy többet tud, de hardverileg is jóval komolyabb szintem van. Ebből következően lassabb, sok játek alatt beszarik. A Galaxy már akkor is egy elavult darab volt, amikor piacra dobták, mindenképp kerüld!
2011. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a galaxy ace mérföldekkel jobb. egy felső közép kategóriás telefon.
2011. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Utolsó, te aztán értesz hozzá. Amit írtál, abból máris kiderül, hogy fingod sincs a mai technológiáról. Az Ace egy közép-alsó kategóriás készülék. A Ray-el sem hardverileg, sem ár/érték arányban, sem gyorsaságban nem lehet összehasonlítani. Az Ace a Flash támogatásról mégcsak nem is hallott, arról nem is beszélve, hogy a kijelzője a leggyengébb a jelenlegi piacon.
2011. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!