X8 vs Galaxy y?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád?

Sony erricson Xperia X8 vagy Samsung Galaxy y?


2011. dec. 6. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem x8-am van, leírom a véleményem/tapasztalatom:

Nekem a kijelző mérete mind játékra, mind netezésre elég, jó a felbontása, szépek a színek. Nem akad, akármit csinálok rajt. A hangszórója kifogástalan. Néhány gyári alkalmazás elég vacak, de marketen temérdek ingyen alkalmazással sokkal szerethetőbbé, testreszabhatóvá tehető. Mivel egész nap nyomkodom, 1-2 naponta töltöm. A kamerája iszonyú gyenge, vaku nincs benne. De ha nem ez az elsődleges, akkor lényegtelen. Szabadtéri képek elég jók. Viszont fogása nem igazán van, nagyon könnyen kicsúszik a kézből (már össze se tudom számolni, hányszor ejtettem le, de meg se látszik rajt!) Ami még hátrány, hogy ha letöltesz valamit, az a telefon belső memóriájába kerül, és bizonyos progikkal lehet áttenni sd kártyára.

Ezzel a néhány hátránnyal ellentétben nem bántam meg, hogy ezt választottam, nagyon szeretem. Amire használom, arra tökéletes!

Remélem tudtam valamit segíteni, kérdezhetsz még, ha szeretnél.

2011. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ

Eddig nekem is nagyon megtetszett ez a telefon.

A kamera nem elsődleges szempont.

A érintőkijelző érzékenysége érdekelne még

2011. dec. 6. 15:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve még az hogy játékokat probáltál ki rajta?
2011. dec. 6. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig semmi baj nem volt az érintővel, mindig szót fogad, elég csak hozzáérni.
2011. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden játék megy rajt: mindhárom angry birds, buborékos, aknakereső, autós, puzzle-ök, szóval minden. Angolt is ezen gyakorlok :)
2011. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül a inkább a Sony, mert az y 2mp-es kamerája egy vicc erejéig jó, de tovább nem. A galaxy y előnye az újabb android (2.3.5). Ezek alapján én a sony-t ajánlanám (pedig nekem is samsung galaxy mini-m van úgyhogy nem vagyok sony fan). Ja és itt van 2 teszt:

[link]

[link]

2011. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, a Galaxy Y egy jó nagy vicc. Tuti azért gyártották le, hogy megvicceljék a jónépet. Az X8 is alsókategória, de sokkal-sokkal-sokkal jobb nála!!!
2011. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
énis aztmondom hogy az x8 a jobb a kettő közül, mert a galaxy y egy kib*szott vicc(ezt úgy mondom, hogy nekem galaxy sII-m van)
2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!