Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az LG Optimus One készülékről?

Figyelt kérdés
Nem ismerem ezt a típust. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2011. dec. 6. 18:51
 1/3 Bastee ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van. Olcsóbb okostelefonok közül ez az ami a legjobban tetszett. Nagyon gyors a rendszere, jó érzés fogni a telefont (a gumi hatású külső szokatlanul jó minőségű) nem egy erőmű, de átlagos használatra tökéletes. Multimédiás része teljesen átlagos, de semmi esetre sem rossz! Tehát zenét hallgatni és fotózni is alkalmas. Nekem a külső dizájn nem tetszik csak, de ez már "kinek a pap"... kérdéskör :)
2012. jan. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Azóta én is megvettem. Szerintem teljesen jó. Attól pl el is ájultam,hogy bármilyen filmet rá tudok tölteni és megnézni. A külső,hát igen lehetne kicsit pofásabb,pl a szürke csík oldalt lehetne krómozott,de így is megteszi. Okos kis dög. Ennyiért meg simán jó vétel volt. Kár,hogy ennyire zabálja a netet. De ugye minden nem lehet tökéletes... :)

2012. jan. 31. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, lenne egy kérdésem ezzel a telefonnal kapcsolatban: van rajta fb chat lehetőség?
2012. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!