Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha találok egy telefont,...

Ha találok egy telefont, merjem használni?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy ismerősöm talált telefont, belerakta a kártyáját. Másnap a rendőrök várták otthon.
2011. dec. 7. 07:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ja, mert nem az övé volt. Add le telefonszolgáltatónál vagy valami. Nem a tiéd, más véletlenül elhagyta, és kur.vára örülne, ha visszakapná.
2011. dec. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Cigány vagy kérdező?
2011. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Neeem, csak kíváncsi :D
2011. dec. 7. 07:47
 4/21 anonim ***** válasza:
Az úgynevezett IMEI-szám alapján,amely minden telefonnak egyedi,és a világon nincs két egyforma,minden telefon lenyomozható,megfelelő rendőrségi szoftverek és engedélyek birtokában.
2011. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én nem merném használni!...

Lehet olyan telefon is, amit egy bűncselekménynél használtak és ezért dobták el, aztán mire bebizonyítom (ha be tudom), hogy semmi közöm az ügyhöz, addig akár évekig is ülhetek a sitten!...


Nem ér az egész annyit!...

2011. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
az IMEI szám alapján minden telefon lenyomozható,megfelelő rendőrségi engedélyek és szoftverek birtokában
2011. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, nekem lopták el telefonomat, a rendőrségnél bejelentettük, amint eladták és kártya került bele, másnap kopogott a nőnél a rendőrség, hogy lopott telefon van nála.
2011. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én bekapcsolnám hátha van benn "apa""anya" vagy hasonló szám azt felhívnám, ha nincs akor meg leadnám annak a közelében ahol találam (feltéve ha valami nagy üzlet stb van a közelben). Ha az sincs akkor otthagyni a jardon.
2011. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én vennék használtan egy kártyát (hogy ne az én nevemen legyen), és használnám. Ha kopogtatnak, visszaadom, de erre kicsi az esély.
2011. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Remélem, kedves utolsó, és kedves kérdező, ti is el fogjátok hagyni a telefonotokat. És a tietekét is valami hozzátok hasonló tolvaj senkiházi cigány fogja megtalálni, mint amilyenek ti magatok vagytok, és eszébe sem jut visszaadni. Szégyelljétek magatokat!
2011. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!