Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus one - Telenor one...

LG optimus one - Telenor one touch - ZTE blade Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni!
2011. dec. 7. 16:36
 1/5 takacsek válasza:
ZTE-t ne vegyél!!!! elsősorba azért ne mert KÍNAI és másodszor meg azért mert a telefon leírásába van 1 ijen mondat: segély híváshoz ne támaszkodjon kizárólag erre a készülékre. na szerintem ez magáért beszél. amúgy énis ezen gondolkodom hogy lg vagy telenor. mondjuk a telenor one touch-al az a baj hogy az alapja az 1 alcatel és amitt félő megvenni, az lg-re nem tok semmit mondani
2011. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minden telefon leírásában benne van ez a mondat amióta világ a világ!amúgy az lg
2011. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálgattam ezeket is, az lg -ről messziről gagyinak látszik, közelről még inkább, recsegős bővliműanyag, ráadásul nincs nagy lapátkezem, de még igy is kicsi.


Az alcatel nem rossz, de vannak gyerekbetegségei


A ZTE sztem ár/érték arányban verhetetlen, barátom megjelenése óta nyúzza, nem volt semmi para, de ha most kéne vanni akkor már inkább a ZTE skate -et venném, (csal mer az ujabb:)

2011. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és az h kínai...manapság majdnem minden kínai....
2011. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nekem is a ZTE tűnik a legjobbnak
2011. dec. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!