Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor OneTouch? Megéri így?...

Telenor OneTouch? Megéri így? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Most akciós ez a telefon, arra lennék kíváncsi, hogy ha megveszem Alaptarifa 1-el, és megrendelem hozzá az Mobil Online 500 MB-ot, akkor kitudom használni rendesen a telefon adottságait? Megéri így megvenni? 18/L
2011. dec. 5. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és mi található a dobozban? tehát milyen tartozék? köszönöm :)
2011. dec. 5. 19:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Tartozék szerintem a szokásos:

Usb kábel, töltő, vmi vacak füles, leírás, valami elválasztó, ha igényesebbek, akku, telefon.

Hát, van akinek a 100MB-s net is elég, de akkor csak böngészik az ember. Hát, meg attól függ, hogy mire szeretnéd használni, mert kihasználni úgy tudod, hogy játszol rajta, személyre szabod stb. :)

2011. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tehát akkor memóriakártya nincs benne..:( na nem baj.

hát igazából még nem volt okostelefonom.:D úgyh pontosan nem tudom megmondani mire használnám, lehet h a 100 mb is elég lenne. nem tudok dönteni melyik legyen:D

2011. dec. 5. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri
2011. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem lehet adnak hozzá memóriakártyát.

Asszem 2GB-st szoktak, de nem vagyok telenoros. :/

2011. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
adnak hozzá 2gigas kártyát én is par napja vettem.nagyon jo telefon de az aksi nagyon hamar merűl.jo én folyamatosan netezek rajta töltögeten az alkalmazásokat és persze élő háttërképet használok.szoval valószínű ezért is merűl gyorsabban.de csak ajánlani tudom mert mindent tud ,a kijelző nagyon gyorsan reagál az érintésre nem kell Kalapácsal ütni hogy érzékelje az érintést .szoval nagyon jo .
2011. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!