Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem átverés?

Csak szerintem átverés?

Figyelt kérdés

[link]


Ez szerintem többet ér mint 90,000Ft.

Ha még sem,mikre figyeljek oda? Nem nagyon értek az ilyenekhez sajnos.


2011. dec. 7. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem ér többet, használt telefon, már egy éves is lehet.
2011. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem átverés. 130 ezer körül megkapod újonnan garanciával, szóval reális az ár. Bár én használtan telefont csak úgy vennék, hogy előtte meg tudom nézni élőben. Így képen sok hibáját el lehet rejteni stb.
2011. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek megérné megvenni? És ha megveszem,akkor mikre figyeljek oda,hogy nehogy átverés áldozata legyek? Karácsonyi ajándéknak szánom,nem szeretnék ráb*szni.
2011. dec. 7. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek iPhone clone telefonja van, elmondhatom, hogy miben különbözik az eredetitől, de az elég béna másolat (tudásra és kinézetre is) szóval lehet, hogy nem lesz ilyen egyszerű észrevenni.

A legkönnyebben arról lehet felismerni, hogy a valódi iPhone-nak fém és üveg borítása, van véletlenül sincs rajta műanyag, nem lehet levenni a hátlapját (a legtöbb másolatnak igen), ahhoz, hogy ezt megnézd nem muszáj levenned a hátlapot, mert ilyenkor a telefon oldalán lévő kis nyílás, ahova a SIM-et kéne tenni, igazából csak "bele van nyomva" a műanyagba/fémbe, lehet látni, hogy valójában nem lehet kinyitni. Ha külsőre nem vagy biztos benne, hogy valódi-e, akkor kapcsold be. A felületet általában jól lemásolják, viszont a képernyő sokszor pixeles, mondjuk ezt viszonyítási alap nélkül kicsit nehéz megmondani. Ha így is valódinak tűnik keresd meg a menüben az App Store-t és az iTunes-t és nézd meg, hogy rendesen működnek-e, ha igen, akkor tuti, hogy valódi (igazából az összes többit ki is hagyhatod, mert ebből biztosan meg lehet mondani, de gondoltam azért leírom).

2011. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!