Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha ebből valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha ebből valami? Szerintem csak átverés.

Figyelt kérdés

Van egy 28 éves férfi, akivel régóta ismerjük egymást de még sosem találkoztunk, csak levelezgetünk rengeteget. Viszont egy városban lakunk, amikor újra megkerestük egymást neki már volt barátnője. Ő viszont Pesten lakik (messze van) és állítása szerint "szeret", amennyire lehet így neten keresztül -.- Akart találkozni, hogy hát akkor barátilag és én is akartam, hogy lássam a mozdulatait meg megismerni élőben, hogy tudjam ott is marad-e az érdeklődésem vagy elmúlik a varázs. Persze én nem akartam volna sem csókot, sem semmit mivel barátnője van, de állítása szerint ezért nem akar velem találkozni, mert hogy úgyis... mondtam neki hogy nem vagyok ösztönlény. Szerintetek is hagyjam a francba az egészet, mert csak szórakozik velem?

19L


2011. máj. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés, igazából az egészbe az a necces hogy van barátnője. 19/F
2011. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló levelezőpartnerem. Kiderült, hogy szórakozásból hitegeti a nőket, és jót röhög rajtuk.
2011. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle egyenesen. Én számtalanszor találkozok olyan pasikkal akik keresnek neten társat illetve leveleznek chatelnek emberekkel de azért egy kis szórakozás jól jönne nekik.

Pont ilyen férfival volt dolgom amilyet te is írtál, csak ő 26. Időről időre azért visszatér, de maradtunk haverok, már amennyire lehet neten keresztül.

Szerintem elég illúzióromboló lehet, de jobb tudni az igazat. Persze lehet kiderül hogy ő tök normális, úgyhogy azért ne könyveld el azonnal :)

2011. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!