Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetezni szeretnék a...

Internetezni szeretnék a telefonomon, van megoldás?

Figyelt kérdés
Vagy wi-fin vagy mobilneten szeretnék netezni a telómon, wifi a telómba nincsen. Lehetséges hogy wifit tesznek bele a wodafonnál??? mobilnetezni nemtok mert nincs jól beállitva a wap... És hogyha tudnak a vodafonnál rakni bele wifit akkor mennyibe kerülne? Sajnos márkátlan kínai telefonom van...
2011. dec. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

A wifi beépítést remélem nem gondoltad komolyan.


A mobilnet az egyetlen megoldás. Ahhoz meg köss egy olcsó netcsomagot (asszem a vodánál a mobilweb hobbi lesz az havi 1 ezres) és állítsd be a netet rendesen.

2011. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

"A wifi beépítést remélem nem gondoltad komolyan."


Pedig létezik ilyen:

[link]


A kérdés, hogy támogatja-e az adott teló, illetve a kérdező hajlandó-e kicsengetni az igencsak borsos árát. :D


Amúgy szerintem is a mobilnet előfizetés, az egyetlen ésszerű megoldás.

2011. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
AZ oké, hogy létezik ilyen, de ezt nem beépíted hanem a memóriakártya helyére teszed be. És több mint valószínű, hogy a kérdező által említett kínai márkátlan telefonon nem is fog működni.
2011. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amennyiért kapok egy micro sd szart annyiért már egy wifis telót kapok, am micro sd nem megoldható mert mint mondtam szar márkátkan telóm van és nincsen memóriája ezért raktam bele 1gb os micro sd-t
2011. dec. 7. 18:51
 5/8 A kérdező kommentje:
hogyha sim kártyában találsz ilyet akkor az jó mert 2simes telóm van...
2011. dec. 7. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Wifit nem lehet telepíteni!!!!!!!!!!!!!!


MobilWeb Hobbi és Profi díjak

MobilWeb opció Havidíj Adatforgalom Havidíjban foglalt adatmennyiség feletti forgalom

MobilWeb Hobbi 1000 Ft 100 MB a felhasználható adatmennyiség elérése után

a szolgáltatás törlésre kerül

MobilWeb Profi 2000 Ft 500 MB a felhasználható adatmennyiség elérése után

a szolgáltatás törlésre kerül

2011. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem telepíteni akartam beépíteni, telepítésről nem volt szó nemvagyok hülye...
2011. dec. 7. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
itt arra értettem hogy beépíteni sem!
2011. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!