Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes tuningolni? Mi baja...

Érdemes tuningolni? Mi baja lehet a telefonnak ettől?

Figyelt kérdés

Galaxy S2-nél érdemes felhúzni a procit 1200Mhz-ről 1500Mhz-re? Miben nyilvánulna meg a többlet?

Lehet baja a telefonnak ettől? Garancia bukható ezáltal? (A telefon 3 napos)


2011. dec. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csökkenti a proci élettartamát! Minek akarod tuningolni? És miért pont SAMSUNG-ot vettél? Én valamiért nem szeretem az androidot!
2011. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért vettem Samsungot? Mert androidos telefonok közt a legjobb. Felmerült az iphone 4s is....de nem győzött meg az alma, hogy kiadjak rá annyit. (1-1,5 hónap telt el a két telefon összehasonlítására, szóval utánanéztem mindkettőnél minden téren).
2011. dec. 7. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Gari bukó, jobban melegszik, csökken az élettartam és számításigényes dolgoknál max 25%-al gyorsabb lesz, ami annyit tesz hogy semmit nem veszel észre.

De megéri, mert a telefont senki nem használja fél évnél tovább, addig meg lazán kibírja.

2011. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék, hogy miért nem szereted az androidot! Ha megtennéd, írd meg.
2011. dec. 7. 21:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Wampa, nem fél évre vettem a telefont! :) Nekem nem hobbim a telefonvásárolgatás, hogy fél évre vegyek :)
2011. dec. 7. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefont választottál!! ;)

Amúgy nem érdemes felhúzni, ugyanis hamarabb elromolhat, jobban melegszik, és nem lesz sokkal gyorsabb!

SGS2 így is nagyon gyors!

2011. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A garanciát bukod a főzött rommal, de visszaállítható a gyári, így az nem probléma. Semmi hátránya nincs a proci húzásnak, ha lépésenként, tesztelgetve csinálod. Ha a húzás mellett az alapjárati órajelet lentebb engeded, akkor még tovább is fogja bírni a telefon egy feltöltéssel, mint eddig. Az viszont igaz, hogy jobban fog melegedni. Elrontani nem tudod, ha túl magasra húzod, legfeljebb újraindul.
2011. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 N0rbi04 válasza:
Ha nem is húzod, főzött rommal általában, gyorsabb lesz. De ilyen drága telefonnal én sem játszanék. Nekem LG GT540-em is húzva van. Már két éves lesz. Megfelelő progival, egyébként lehet szabályozni órajelet, így nem jár folyamatosan maxon, ami akkut is kíméli. Nem értem am főzött rom miatt miért nem érvényes gari, ez olyan mint, ha PC-re csak gyári oprendszert rakhatnád. Majd idővel remélem változik a piac.
2011. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!