Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az okosabb telefon az...

Melyik az okosabb telefon az alábbiak közül: HTC Wildfire S, Sony Ericcson Xperia X8, Samsung Galaxy Mini, Samsung S5230?

Figyelt kérdés
Rangsoroljátok légyszi, köszi. Megy érte a "like".
2011. dec. 8. 13:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Közben olvastam hasonló kérdést, látom, hogy az x8 nem arattott nagy sikert, egyébként annyira nem is tetszett meg. Viszont az s5230 ról semmi infom nincs.
2011. dec. 8. 13:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az s5230-ról vélemény : SZAAR ! tömören ennyi :D

rossz az érintőképernyője nem kapacitív lefagy, és ez egyáltalán nem "okos" telefon .. ez egy sima érintőképernyős telefon a szarabik fajtából ... másrészt nincs rajta android sem

2011. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bizony, az 5230 egy butatelefon, nemhogy okostelefon. Telefonálni találták ki anno, meghogy legyen már a jónépnek egy tapogatós telefonja, de tudást nem kapott. Ezek közül a Wildfire S agyonveri a mezőnyt. Középkategóriás kütyü, az összes többi az alsókategóiában nézeget...
2011. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit nehéz elhelyeznem a telefonokat a kategóriában, bár bevallom nem is igazán néztem meg mit tudnak. Nekem előny lett volna, ha körömmel is működik, de android nélkül már elég "gáz" egy telefon. Felsőkategóriást is szívesen vennék, de azok magasságban egyik sem 10-10,5 cm sajna.. De ha van ötlet, jöhet...
2011. dec. 8. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Wildeire S, Galaxy mini, X8, S5230 lenne ezek között a sorrend.

A helyedben közülük a Wildfire-t venném - a mini is nagyon jó kis telefon, de nem fogsz örülni, mikor egy hétéves kezéből köszön vissza -, X8-ért azért nem adnék pénzt, mert ugyanannyiért a saját mákáján belül jobbat tudsz venni (Xperia mini, NEM az X10!!), az S5230 meg tömören használhatatlan r*banctelefon, még csak nem is androidos.

2011. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként viszonylag nagy köröm mellett is jól lehet használni ujjal a kapacitív kijelzőket (már a jobbféléket), én már csak tudom :P És, ha már szóba hoztad a felső kategóriát, akkor nézz rá egy Xperia Arc-ra, az egyik legszebb androidos telefon - persze, ez szubjektív -, de azt is nyomogatták már előttem műkörmösök, teljesen jól használható.
2011. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leona annyiban tévedtél, hogy az X8 jobb a Mini-nél, mégha csak minimális is a különbség ;)
2011. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Leona, tetszik az Arc, de nem kényelmetlen fogni egy akkora telefont? Iphone-t is azért nem vettem. Kicsi kezem van , és rossz érzés az ilyen nagyobb (magasabb) telokat kézben tartani...
2011. dec. 8. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Az iPhone-nak még elég kellemes mérete van, mondhatni pont a legjobb, de az Arc jóval nagyobb...
2011. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nekem s5230 van, de nagyon SZAR! Karira kérek egy új telefont.amúgy:

1.HTC Wildfire S

2.Sony Ericcson Xperia X8

3.Samsung Galaxy Mini

és a végén a legeslegszarabb:

4.Samsung S5230

2011. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!