Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Télleg ezt csinálja az Xperia...

Télleg ezt csinálja az Xperia mini?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a telefon, de hallotam vele kapcsolatban , hogy állandóan frissitget és "zabálja" a pénzt a telefonról. Ez igaz és ha igen akkor ki lehet-e kapcsolni a frissitgetést :)
2011. dec. 8. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem mini prom van úhyanaz csak nekem kicsustathatós billentyűzet-m van

Válasz: igen kilehet úgyis h. csak a frissítést kapcsolod ki meg úgyis ha leálítód az adat forgalmat

de arra azért számíts hogy naponta kell tölteni mint minden androidot

haszálj task killert mert az bezár minden feleslegesen futó alkalmazást és tovább bírja az aksi

(mehet a zöld kezecske)!!

2011. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az auto wifi toggle programot, ami kilövi a wifit, ha nem használod, az elsőt követően minden szinkronizáció letiltását, automata task killer használatát, amiben be lehet állítani, milyen időközönként állítsa le a fleesleges alkalmazásokat, ezt követően ki lehet jelenteni, hogy a kicsike kibír két napot töltés nélkül, ha nem kínzod állandóan.

A frissítéseket is be lehet maunálisra állítani, szóval megoldható problémákról beszélünk.

2011. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. dec. 9. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!