Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonomon miert...

Androidos telefonomon miert megy akkor is a penz, a kartyamrol, ha nem csinalok semmit?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Ericsson Xperia Pro (Androidos) telefonom es minden nap lemegy a kartyamrol kb. 5-15 Ft.


- Mobilhalozaton keresztuli adateleres le van tiltva.

- Vezetek nelkuli halozatok hasznalata tiltva.

- GPS-muholdak hasznalata tiltva.

- Hatter-adatforgalom engedelyezve. (Facebook, Skyepe, Gmail)

- Automatikus szinkronizalas engedelyezve.


Telepitve van a NetQin Security virusirto.


Akkor is megy a penzem, ha nem Wi-Fi-zek. Lehetseges, hogy az alkalmazasok nem csak az interneten keresztul kuldenek adatokat?


2011. dec. 9. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A WiFi nem kerül pénzbe, csak a mobilnet. Tegyél fel egy APN on/off widget-et, azzal egy gombbal kilőheted az összes mobilnetes adatforgalmat, amikor nem használod.

A GPS műhold szintén nem kerül semmibe, ellenben a Facebook és társai simán szipkázhatnak adatokat, ha módjuk van rá. Bár a leírásod alapján nem kéne, hogy netre tudjanak menni.


Egyébként nem lehet, hogy az egyenleg lekérdezésed kerül pénzbe?

2011. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a Wi-Fi hasznalata nem vesz penzt. De akkor is megy, ha nincs internetkapcsolat. Megprobalom az APN widgettel. Koszi.

Amugy nem lehet, hogy a lekeresert vesz penzt, mivel az MTC-nel ingyenes. :)

2011. dec. 9. 16:28
 3/4 anonim válasza:
Az adatforgalmat kikapcsoltad? Nekem Xperia X10 mini pro van és nekem is szedte a pénzt ok nélkül de aztán kikapcsoltam az adatforgalmat és utána már nem
2012. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is ki van kapcsolva. De úgy gondolom, hogy a SIM kártyán állítottam el valamit.
2012. jan. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!