Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítenél választani! Melyik...

Segítenél választani! Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

nemtudom, h h érné meg jobban nekem.. vagy kérek karácsonyra egy xperia x10 mini prot, vagy majd áprilisban egy xperia arcot. namost ha az x10 mini prot választom, akkor nyáron veszek ipadet. tudom h jobb a netbook meg minden de nem ez a lényeg. hogy érné meg jobban?

szal:

- ha x10mini pro akkor ipad is

- ha arc, akkor nem a most következő nyáron hanem az azutánin ipad.


14/l


2011. dec. 9. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most szinte a csapból is Xperia Mini Pro folyik, de ennek a telefonnak legalább annyi hátránya van mint előnye. Ha neked fontos az, hogy a kijelző nagy legyen, a telefon pedig szép és vékony, akkor inkább az Arc -ot ajánlanám, mert a Mini szerintem olyan kicsi, hogy az már undorító! :D Túl pici a kijelzője, és ez elég nagy hátrány szerintem. Ami pedig az Ipadet illeti, egyik ismerősömnek van és nem olyan nagy szám. Persze, nagyon okos és nem is kizárólag a tudásával van gondom. Na mind1. Szóval szerintem én az Arc -ot választanám. :)


11/L

2011. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mini pro-t felejtsd el. Várj nyárid és iphone vagy valami jó Androidos teló.(állítólag SGS3 is lesz és ha mindig igaz nagyon durva lesz...)
2011. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

x10 mini pro túl kicsi

az ipad túl nagy


arc tökéletes


kifejthetném, nem fogom. fogadd el így :D

2011. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

az arc sokkal jobb,mint a x10mini pro.:)

egyébként énis arcot akarok venni;)

2011. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!