Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik működik jobban: egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik működik jobban: egy szenvedélyen vagy egy barátságon alapuló kapcsolat? Nem tudok választani.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy 2 férfi között próbálnék dönteni, de fogalmam sincs, melyikkel tudnék jobban kialakítani egy komoly, hosszútávú kapcsolatot.

Az első srácot kicsi korom óta ismerem, gimiben a legjobb barátok voltunk, mindig mindent megbeszéltünk egymással, teljes a harmónia... és eljutottunk arra a szintre, hogy ez az egész már több közöttünk, mint barátság. Szeretem, mint embert, szeretem, mint barátomat, és azt hiszem, hogy szeretem, mint férfit is. Ismerem őt, tudom, hogy mi a kedvenc színe, étele, sorozata, mitől lesz ideges és mitől boldog, egyszerűen MINDENT tudok róla, és nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Ő egy jó döntés lehetne hosszútávra...

DE! Van egy fiú, akivel nemrég ismerkedtem meg, mikor egyetemre mentem, és hát az első pillanattól kezdve volt közöttünk valami kis szikra, vagy nem is tudom... valami pezsgés. Egyszerűen csak vonzódtunk egymáshoz, teljesen egymásra vagyunk gerjedve, szörnyen szenvedélyes fiú, és belőlem is kihozza ezt, az egész kapcsolat lángol. Ugye értitek, hogy hogyan értem? Vele minden olyan forró és lobogó, pedig feleannyira sem ismerem, mint az Első-számú srácot. Alig tudok róla egy-két dolgot, csak a nagyon alapvető infókat, tudjátok, amit az ember néhány hosszabb-rövidebb beszélgetés során megtudhat a másikról.


Tudom, hogy az Első-számú fiúval minden stimmelne egy komoly kapcsolatban, viszont nem tudom elfelejteni a Kettes-számút sem. Vele annyira más minden, értitek... ugye? :S Csak attól félek, hogyha ez a szenvedély előbb-utóbb kiég, akkor semmi sem marad utána, és mi is szétmennénk... vele nincs meg az a mély alapbarátság, mint az Első-számúval. De abból a kapcsolatból meg hiányozna a tűz, ez a lobogó szerelem... :S


Szerintetek melyik érné meg jobban hosszútávon? Mi alapján döntsek? Melyik kapcsolat működőképesebb?

Segítsetek nekem, kérlek! :S


21/L


2011. aug. 19. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt else olvasom am az első barátságon omg ? akkor az már nem barát eleve
2011. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azzala fiúval kéne megpróbálnod, akivel úgy érezted, hogy az első perctől volt valami "szikra". A másik srác( mégha úgy is gondold, hogy ő lenne jobb hosszútávon, mert őt jobban ismered )ő maradjon meg barátnak, mert ha tényleg ennyire jól ismered, stb....,akkor tegyük fel összejössz vele és szakításra kerül a sor, utána már lehet,hogy ne lesz ott neked mint barát. Mivel túl jól ismered az is fenn állna( ha vele kezdesz kapcsolatot), hogy kis idő múlva megunnád, mert a "túl ismeretség miatt" nem tudna neked új dolgokat mondani, mutatni. Szóval azzal kezdj aki iránt ott az a bizonyos "lepke gyomorban" érzés, vagy ahogy te írtad kis "szikra" :)

2011. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is a szenvedéllyel telit válaszd,ha kihagyod mindig bánni fogod. A barát pedig megmarad,ki tudja lehet egyszer még ő lesz a férjed,de addigra biztosnak kell lenned, hogy nem hagytál ki semmit,hogy jól döntesz,ne maradjanak későbbre kétségek!

25 Lány

2011. aug. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!