Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch 990 vagy...

Kolonics Richárd kérdése:

Telenor one touch 990 vagy zte blade? A zte egy 10k-val többe kerül. Megéri ezt a felárat? Légyszíves tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fontos a szép kijelző, megéri. De hardveresen ugyanaz a kettő, annyi pénzért elég jó telefon a One Touch is.

Ha értesz hozzá, inkább Bladet vegyél, azt jobban lehet tuningolni.

2011. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Telenort válaszd. 5MP-s kamera, a Bladenek meg csak 3.2 van. nagyobb kijelzője a Bladenek, emiatt zabálja az akksit, ebből a szempontból szerintem sokkal előnyösebb az OT. Aztán majd eldöntöd melyik elégítené ki jobban az igényeidet. Az tény, hogy a Bladere több dolog van, de mondjuk érdekes lenne ha egy kb. 3 hónapja megjelent telefon elterjedtebbé válna.
2011. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A OT kamerája tényleg jobb, de a képernyője ugyanakkora. Csak a felbontás más, a fogyasztást meg a világítás viszi el.
2011. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ezekhez, még hozzáfűzném, hogy a OT-ba van fényérzékelő, és távolság érzékelő, hogyha telefonálunk, akkor elsötétül a képernyő, hogy ne nyomjuk ki, ha hozzátesszük a fejünkhöz, +hőmérséklet érzékelő is(a telefonét nézi, nem a külső levegőét), ezek kis apróságok, de jók;) jah, és elvileg, lesz az OT-ra 2.3-mas android rendszer hivatalosan is, nemsokára. nemtom, hogy a Blade-en ezek megtalálhatóak e, de a OT-n biztosan, nekem is olyanom van:), és még annyi, hogy a képernyőjének, nem látom túl sok értelmét, hogy töb pixel van benne, youtube-n nem tudsz csak HQ-ba nézni vele videót, és a játékok is nagyobb energiát, és teljesítményt igényelnek, minnt egy 320x480-as felbontáson, és ugyan akkora a kijelzője, minnd a 2-nek;) huhh... ennyi lenne, én kijelző miatt nem vennék meg, egy tízessel drágább telefonnt, ami szerintem részben azért is ennyivel drágább, mert ZTE, ez meg csak egy Telenoros telefon márka:)
2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
előző vagyok, remélem, segítettem a dönntésben, igaz, én csak a one touch előnyeit, és a Blade hátrányait írtam leXD sajnos, arról nem tok ennyit:)
2012. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@16:21

Ez nem volt túl meggyőző. :D Felsoroltál egy rakás olyan tulajdonságot, amit minden androidos telefon tud. :D De ha tényleg nem látod a kijelzőben a különbséget, akkor mindegy.

Ár-érték arányban valóban jobb a One Touch, de nekem +10 ezret még a jobb képernyő nélkül is simán megérne a tuning lehetősége a Bladen.

2012. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!