Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írnátok tapasztalatokat írni...

Írnátok tapasztalatokat írni az ipod touch 3g-ről ( 2,5g)? Miért előnyös, miért hátrányos? Illetve valaki le tudná írni hogy ezt a "kézikészüléket" hogyan lehet jailbreakelni? Lépésről-lépésre

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Nekem a 3g valtozat van meg. Nagyon nagyon szeretem, nem tudok rola rosszat mondani, illetve csak az az egy gondja van hogy a hangszoro nagyon halk, nem nagyon jo, ezen kivul tenyleg semmi. Internetezni tok jol lehet, elvezetes es gyors.jatekokat is le tudsz tolteni, sot vehetsz is mivel mar van magyarorszagon app store.Az enyemet nem jailbreakeltem, nem latom ertelmet es a garanciat is elveszited. Sok sikert a keszulekhez:D
2010. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Negatív vélemény is érdekel?
2010. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!