Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sesation vagy Samsung...

HTC Sesation vagy Samsung galaxy s II? meiket válaszam?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az S2 jobb hardveresen, a Sensation-nek jobb a kialakítása, anyaghasználata.
2011. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Összességében a Sensation a jobb. Bár attól függ, mire kell. Ha félóránként meg akarod nézni Quadrantban, hogy milyen király a telefonod, akkor S2. Minden más esetben Sensation.
2011. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:

képernyőre a samsung-é szebb,nem is kicsit.a HTC nem gyárt kijelzőt,szóval úgy veszi valamelyik másik gyártótól.ha a samsung AMOLED-jét tennék bele akkor kb 20-25 ezerrel lenne drágább,ezért csak egy 'gagyi' tft-t kapott.ezt úgy olvastam egy összehasonlítós tesztben szóval nem én találtam ki.

egyébként énis a HTC-t mondom.

2011. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen S2!
2011. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én a HTC re szavazok , egyedi , jól összerakott telefon , a sense felület is elég faja , aazok legalább nem lopják a design-t , van is erre egy jó vicc :D

Mennyi desinger kell a samsung mobil részlegére?

Kettő , egy tartja az iPhonet , a másik meg körberajzolja

2011. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HTC Senastion XE, és minden hasonlítgatás értelmét veszti :D
2011. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!