Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Általánosságban milyen tapaszt...

Általánosságban milyen tapasztalataitok vannak a Huawei mobilokról?

Figyelt kérdés

Van aki azt állítja "Kínai sz*r vacak" Mások azt mondják "Ez az a teló, amiben nem lehet csalódni"

Kinek higgyek? Mennyire megbízható a szoftvere?



2011. dec. 9. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát a mobilokról nem tudok nyilatkozni de internet modemekből jókat csinálnak az biztos a miénk évek óta megy gond nélkül , ki sincs húzva sose szinte kivéve viharkor.
2011. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szoftver ugyanaz, mint minden androidoson, csak épp belenyúltak egy kissé - saját felület, meg pár gyári szoftver, amit én hallottam, az alapján jól el is találták, és végre nem csak iPhone klónok jönnek Kínából :D

Pár hete még én is az első csoport tagja lettem volna, azóta viszont egy olyan modelljük beharangozóját és tesztjét láttam, amitől kb hátast dobtam, így azt mondom, megérnek egy misét.

2011. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen-igen a modemekről én is jókat hallottam és ha így halad a cég akkor a Huawei modemekre úgy tekinthetünk, mint az Apple laptopokra :)


De én most a Mobiltelefonokra vagyok kíváncsi.

2011. dec. 9. 22:28
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

egyik havernak van ilyen :S valami G7010es modell ,komolyan én elhajitanám a kukába a francba,nehogy vegyél életed baklövése lesz...

kamera fos de nagyon,minden képet át kell formázni kijelző méretre mert különben ismeretlen fájltipusnak jelzi,videót mai napig nem jött rá hogy kell tenni rá hogy lejátsza,komolyan minden formátumot minden méretben kipróbált és egyszerűen nem tudja kezelni,pedig leirása alapján mp4et vinnie kell és mégsem,telefon kezelése iszonyatos pocsék 2x kell rányomni mindenre hogy megnyiljon,mint ha PC-n mappát nyitnál,én 20 ft-ot nem adnék ilyen telefonér.

2011. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem U8500 van ami teljesen korrekt az áráért.
2011. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló!

Valóban ennyire rossz a helyzet a Huawei felől?

(Kérem más is erősítse meg)

2011. dec. 10. 08:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem
2011. dec. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem?

Miért? Kifejtenéd bővebben?

2011. dec. 13. 16:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem ennyire rossz a helyzet.

Erre gondoltam.

Van egy vagon telefon üzemben, erre valaki beírja hogy a haverjáé szar.

Azt nem írják hogy a többi jó.

2011. dec. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azért mert nem konkrétan az az egy készülék a szar -.-" hanem ez a gyártmány,de legalább is a multimédia benne kb olyan hogy ha nem tettek volna bele ilyesmit akkor se veszitesz sokat.
2011. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!