Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Általánosságban milyen tapaszt...

Általánosságban milyen tapasztalataitok vannak a Huawei mobilokról?

Figyelt kérdés

Van aki azt állítja "Kínai sz*r vacak" Mások azt mondják "Ez az a teló, amiben nem lehet csalódni"

Kinek higgyek? Mennyire megbízható a szoftvere?



2011. dec. 9. 22:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szóval a Multimédia része gyér? (Zene, fótó, videó) és az alkalmazások? Szoftvere stabil, vagy egyik szervíz után jön a másik?
2011. dec. 16. 13:48
 12/14 anonim ***** válasza:

"azért mert nem konkrétan az az egy készülék a szar -.-" hanem ez a gyártmány"


Az enyémmel semmi gond. Vagy azt is megnézted? Fel se tűnt.

És mit szólsz hozzá? Nagyon szarnak találod?


"Szóval a Multimédia része gyér? (Zene, fótó, videó) és az alkalmazások? Szoftvere stabil, vagy egyik szervíz után jön a másik?"


A kamera középszerű, gyenge fényben ne is gondolj rá.

A zene átlagos.

A videó átlagos.

Az egész az árához képest viszont kiemelkedő. hiszen ennyiért androiddal jó konstrukciót alkottak. Az megint más hogy vannak 50 és százezerért sokkal jobbak.

2011. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 coolhard4 válasza:
Nekem HUAWEY Y5-ÖM van és nagyon meg vagyok elégedve vele. Már kettő éve használom. Azota sem fagyott be es van rajta telepités nélkul optimalizalas.
2016. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem Huawei P8 lite-om van, szerintem egy sz@r. Kamera: a 13 mp ellenére homályos, alacsony felbontású képek; a vaku fényereje rossz. Kijelző: 720x1280p... no comment, pixelsűrűség kevés, káva sok. VR-hoz nem csak ezért rossz, gyro sincs. A WiFi lassú, ugyanez a helyzet a BT-vel is. Software: lassú, játékok fagynak, néha kidobják az embert. Akku üzemideje nagyon kevés, gyakran egy napot sem bír ki. Napfényben láthatatlan, sötétben az ember majd a gatyájába csinál a legalacsonyabb fényerőtől is.

Mindent összevetve 65 ezerért többet várnék. Én egyáltalán nem javaslom a márkát, csalódtam benne. Uff.

2017. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!