Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone3G, lezárása után...

Bikemano kérdése:

Apple iPhone3G, lezárása után megjelenik az apple logo pillogva és nem tudom feloldani, ez mért lehet?

Figyelt kérdés

A készülék USB-re csatlakoztatva tökéletesen működik, ha kihuzom az adatkábelt és lezárodik utánna megjelenik a logo és eltünik, majd ismét megjelenik és ismét eltünik.

Ha vissza csatlakoztatom az USB-t megy ismét fel lehet oldani meg minden! A készülékre telepitettem uj szoftvert mégis ezt csinálja.

Valakinek ötlete ?


2011. dec. 10. 15:16
 1/2 Electronicperson ***** válasza:
telepítsd újra (restore)
2011. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel nem reagál a Power gomb, arra gyanakszom, hogy a készülék ugy érzékeli mintha a gomb fojton lenyomva lenne és ezért történhet meg h ha kihuzom az USB-t és lezárul nem reagál semmire, valoszinü hardwerprobléma, ma már mindent kiprobálta, szerintem szerviz lesz a vége :(
2011. dec. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!