Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson x10 mini pro-n...

Sony Ericsson x10 mini pro-n CM7 v.20-as rom van, de nem az igazi, esetleg valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Feltettem a CM7 final verziót, előtte már a korábbiakat is, de egyik se volt tökéletes, gondoltam a végső az, de nekem valahogy nem. Sokszor akadozik, pedig ki van húzva a cpu, most 691mHz-ig. Nagyon sok program nem fut vagy hibásan. pl sygic, google skymap... Ezek mind jól mentek eredeti androiddal, de ezzel szinte használhatatlanok. Ha bármi segítséget tudtok, szívesen veszem, de ha nem lesz semmi, akkor vissza az eredeti 2.1 :( kösz.
2011. dec. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam másik rom után nézni.
2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért szaggat, mert húzva van a proci. De szerintem is próbálj meg egy másik főzött romot. És CM7-ből final helyett próbálj nightly-t, ha van.
2011. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos x10 mini pro-hoz csak ezt találtam CM7-ből. ha tudtok esetleg másik romot, kipróbálom, de kicsit várok, hátha valaki megment ezzel is :D
2011. dec. 10. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt azért van egy pár rom:

[link]


Meg még esetleg náluk is felteheted ezt a kérdésedet. Hátha lesz ott valaki aki találkozott már ilyennel és megoldotta a problémát.

2011. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!