Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy 8gb-os micro SD...

Vettem egy 8gb-os micro SD kártyát a telómba és a gép csak 4 GB-osnak jelzi ki. Ez hogy lehet? Gond lehet a kártyával?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Particionáltad, formáztad? Lehet, hogy a telo csak 4-et tud kezelni. (Ez azért nagyon nem valószínű)
2011. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint a teló jelzi 4GB-osnak, vagy a PC?

Milyen kártya és milyen teló?

2011. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

memoriakartyat particionalni??????????????

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

a het vicce...

2011. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a het vicce..."

Neked..

Az Androidos telefon SD kártyáját, hogy kihasználhasd a lehetőséget particionálni kell, 1 FAT32-re és 1 ext2-re legalább. (Azért ROM verziója is válogatja, de tudom én milyen készülék, milyen ROMjáról van szó?)

Tetszik tudni?

2011. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem nincs particionálva és "kihasználom a lehetőségét", akkor most mi van? :D
2011. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az van, hogy mint céloztam rá, vannak olyan Androidos ROMok, amelyeknek szüksége van az EXT2 particióra, és vannak olyanok, amelyek alapból anélkül is tudják használni. Ha meg nem rootolt a telefon, akkor nem is tudják használni. ÁLTALÁBAN!!!

Ennyi, de még mindig nem tudni semmit a kérdező készülékéről és ROM verziójáról....

2011. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen? Mondasz egy ROM-ot, ami csak az ext2-t tudja kezelni?
2011. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyne kérlek, pl: SonyEricsson Xperia X10 Mini eredeti szoftvere rootolás után...

Én nem azt mondtam, hogy csak azt tudja kezelni, hanem azt, hogy a programok áttelepítéséhez szüksége van/lehet rá.

De ilyen telefon és eredeti ROM (Eclair 2.1) a nem is oly régiek között sok van még. (Azért készüléke válogatja!)

2011. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!