Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 2x-re feltettem a...

LG Optimus 2x-re feltettem a Clockworkmodot, de bekapcsolásnál a factory reset (gyári beállítások visszaállítása) jön be, de miért?

Figyelt kérdés

Eszerint jártam el: [link]


1. USB debugging be

2. install-clockworkmod-windows.bat futtatás

3. telefon kikapcs

4. hangerő fel gomb+bekapcsoló gomb, bejött az LG logó, utána meg a factory reset (a doboz és a droid)


A telót még nem rootoltam, mert azzal is probléma van. Akinek lenne több ideje segíteni, az megdobhatna egy PÜ-tel... :))


Mi lehet a probléma?


2011. dec. 10. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hangerő le + power?
2011. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A factory reset egy folyamat, nem egy állapot.

Mi jött be? A Bootloader? A "doboz és a droid"-ból nehéz megállapítani, hogy mi van, ha nem LG-je van az embernek.

2011. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hangerő le+powert akartam írni, de most kipróbáltam a fellel is de úgy se jó...


És nem, nem a bootloader, hanem valami más... Először a fehér LG logó semmi effekttel, majd egy zöld droid, baloldalán egy fehér dobozzal, alattuk egy loader sáv, ami nem tudom mit tölt, csak tölt, de nem úgy hogy 0%-tól megy 100%-ig, hanem egy sima töltést jelző valami... Ezután az LG logó a "lilás effekttel", utána angolra vált az egész rendszer, kéri a google accountot, pont mint factory resetnél.


Egyébként XDA-n is csináltam ennek egy topikot, mert sehol se láttam róla, ha gondoljátok nézzétek meg, hátha többet megtudtok: [link]

2011. dec. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!