Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonomat, de...

Elhagytam a telefonomat, de sim kártya nem volt benne, így ha bemegyek a szolgáltatóhoz meg tudják keresni, vagy megtudják nézni hogy kinél van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, megtudják állapítani milyen Sim van benne most is , de neked nem fognak kiadni információt a tel. hollétéről,csakis a rendőrségnek, ha az kéri pl súlyos bűncselekmény esetén,és a nyomozás megköveteli,akkor szinte minden lenyomozható.


Elveszett/ellopott telefonok esete hetente több száz van,és ők ilyenkor legfeljebb letiltják a Sim-et és akár a készüléket is.

Szóval ne nagyon reménykedj a visszaszerzésére,vagy információszerzésre.

2011. dec. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval ha nem raknak bele sim kártyát akkor esélytelen hogy meglesz? mert én is sim kártya nélkül használtam mert zene hallgatós teló volt:(
2011. dec. 11. 04:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy bármelyik szolgáltató lexarja, nekik a lényeg hogy valaki használja mert abból van a zsé.Ha te meg veszel egy új telót az is zsé nekik,ergó nem tíltanak le 1 telót sem.
2011. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Haveromét ellopták miközben fociztak, rögtön mentek a rendőrségre, tudja is, hogy ki volt a gyerek. Lenyomozták a telefont, visszaadták a gyereket meg régebbi bűncselekmény miatt is lecsukták.
2011. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de most tegyük fel hogy, nem raknak bele sim kártyát akkor nem tudják megtalálni? (mert sztem senkise olyna hülye hogy tegyen bele...)
2011. dec. 11. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
A telefon sim kártya nélkül is kapcsolódik a hálózatokhoz,csak a fizetős forgalomhoz nem kapcsolódik fel. A 112 telszám (segélyhívó) sim nélkül is hívható, azaz meg van a kapcsolat a mobil és a hálózat(-ok) közt SIM nélkül is.
2011. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor van valamennyi eséléy hogy vissza kapom? de mondjuk ha offline módba teszi a telót akkor nem, ugye?
2011. dec. 11. 22:42
 8/9 anonim válasza:

Van egy IMEI száma!

Azt le ha letiltatod akkor a telót letiltják, de ahoz igaziolnod kell hogy tied a teló, nem érdemes letiltatni mert az IMEI számot 2 perc alatt át lehet ütni szóval felesleges egy lopott teló sem kerül elő!


Eladják alkatrésznek.. szétszedik stb.. felesleges reménykedni ilyenbe! :)

2011. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást....
2011. dec. 12. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!