Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a játékokat...

Hogyan lehet a játékokat telepíteni?

Figyelt kérdés
xperia8-as készülékre töltöttem játékot, és nem találom hova pakolta,ha meg memória kártyán vagy a telefonon keresem ezt írja ki, nem támogatott fájlok.Laptopról töltöttem mert nincs pénz a telómon
2011. dec. 11. 14:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem értelek. A kérdés elején még az van, hogy nem találod, utána meg nem tudod hol keresd és végül mégiscsak írsz egy hibaüzenetet amit feltehetőleg a telefonod írt, miután próbáltad futtatni őket.

Szóval megvannak, de nem mennek. Biztos, hogy apk kiterjesztésűek azok a játékok?

2011. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem tettem rá androidos játékot kimodottan xperia de mikor telepíteném kiírja hogy nem támogatott fájlok pedik apk fájlok
2011. dec. 12. 15:16
 3/26 anonim ***** válasza:

Na jó. Ebből az egészből csak a végét értem. Se pont, se vessző. Most akkor mi van azzal a kimondottan xperiával és a nem androiddal?


Nem támogatott fájlt meg nem igazán kéne kiírnia. Max. azt reklamálhatja, hogy nincs bepipálva az ismeretlen forrás. Azt meg a Beállítások->Alkalmazások és itt az ismeretlen forrás mellé kell a pipát betenni.

2011. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
a laptopomról töltöttem le androidos játékot ezek apk fájlok és innen raktam át a telómra,de sehol nem találom. Amikor a telómon volt pénz és net akkor felmentem a marketre és azokat egyből kirakta ezek indultak.
2011. dec. 12. 16:00
 5/26 anonim ***** válasza:
Na akkor fájlkezelő kéne, azzal megkeresed őket és elindítod.
2011. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
honnan szerezzek fájl kezelőt
2011. dec. 12. 16:29
 7/26 anonim ***** válasza:

Marketről.

Mert ha azt is beszerzed apk formájában és felteszed a telóra megint ott vagy mint az eddigiekkel, hogy nincs mivel telepíteni. Annak meg túlságosan sok értelme nincs.

2011. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

de a marketre nem tudok felmenni.

gépen keresztöl is lehet?

2011. dec. 12. 18:07
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem. Marketet akárhogyan is éred el, akkor is a telefonra települnek az ott kiválasztott dolgok.
2011. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

na ezeket tötöttem le de a 4. lépést nem étem

android sdk: [link]


fájlkezelő pl: ES Explorer: *****


1) kössük össze a telefonunk a géppel usb-hibakeresés módban (spicában 2.1 alatt beálítások->alkalmazások->fejlesztés) legyenek engedélyezve a hamis helyek és az ismeretlen forrásokból való telepítés is


2) csomagoljuk ki az android sdk-t


3) es_file_explorer.apk -t másoljuk be a tools mappába


4) tools mappából futtassuk a parancssort (pl: D:\android-sdk-windows\tools\)


5) nézzük meg az eszözünk nevét, az az parancssorba írjuk be: adb devices


itt kb valami ilyesmit kell látnunk:


List of devices attached

57009af1ab23 device


6) majd a meghatározott név alapján írjuk be a parancssorba


adb -s 57009af1ab23 install es_file_explorer.apk


7) ha mindent jól csináltunk van egy fájlkezelő a telefonunkon amivel tudjuk telepíteni az egyéb forrásból érkező .apk -inkat



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 12. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!