Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a játékokat...

Hogyan lehet a játékokat telepíteni?

Figyelt kérdés
xperia8-as készülékre töltöttem játékot, és nem találom hova pakolta,ha meg memória kártyán vagy a telefonon keresem ezt írja ki, nem támogatott fájlok.Laptopról töltöttem mert nincs pénz a telómon
2011. dec. 11. 14:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Megjelenítési beállítások és itt a képernyő automatikus elforgatása mellett legyen egy pipa.
2011. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
nekem nincs olyan ,hogy megjelenítési beállítások.
2011. dec. 13. 19:38
 23/26 A kérdező kommentje:
neked vagy valakinek nincs xperia 8-as készüléke mert akkor pár linket küldhetnél vagy amikkel szoktatok játszani.(apk fájl)vagy olyan linket nem tudsz küldeni amit mondjuk te vagy más ismerősöd letöltött és átküldi aztán rárakom a telómra és nem kell már telepíteni csak el indul.Ezzel a telefonnal lehet küldeni Bluetooth-on keresztül küldeni egyikről a másikra.
2011. dec. 13. 19:45
 24/26 anonim ***** válasza:

Használj vesszőket, pontokat meg rendes mondatokat, mert ez így egy zagyvaság.


Androidnál mindenképp telepíteni kell a dologakt. De ennyi idő alatt igazán fel lehetett volna hajtani azt az embert aki tudja a wifi jelszavát, beírod és már mehet is a net a telón.

2011. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

én mikor belementem a sony Ericsson PC companion-ba

ott van olyan hogy fájl kezelő alatta,hogy kezdés belemegyek és phone card j-t megnyitja és nem csinál semmit mi lehet a baj

2011. dec. 15. 16:38
 26/26 A kérdező kommentje:

Miért van az hogy ma töltöttem fel a telóm 5000 Ft-tal és a

wifim is be van kapcsolva és mégis az írja ki,hogy nincs internet kapcsolat.

2011. dec. 18. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!