Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban? Most...

Melyiket éri meg jobban? Most venni egy iPod Touch4-et (mellé maradna a Nokia N97mini) vagy Sony Ericsson Xperia Arc/Ray-t venni. Vagy várni még pár hónapot és venni valami komolyabb drágább telefont?

Figyelt kérdés

Helyzet a kovetkezo... Anyum megúnta, hogy minden évben új telefont kerék...ezért most magamnak kell megvennem ha akarok újat....de még most nincs igazán sok pénzem megspórolva...Szóval valami tanács?

Kérlek.. csak értelmes hozzászólásokat..


2011. dec. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Mindenféleképpen iPod :)
2011. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra Sony ericsson Xperia Rayt tervezek venni, és nekem tetszik. Sony jó márka, meg full dizáyn, minőség is felső kategoria a tesztek alapján, mindent tud egyben, ez egy tenyér -pc. Apple termékek a legjobb minőségüek ez vitathatatlan, de Sony nem sokkal marad le, és ár érték arányban szerintem jobb, illetve sokkal kiforrottabb, Apple termékek korlátoltak de nagyon, ezért nem tetszenek.
2011. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az az óriási korlát nekem 15 percig tartott, hogy odavesszen. sec perc alatt fel lehet törni :)
2011. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csakis az iPod
2012. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!