Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tartják sokan fontosabbn...

Miért tartják sokan fontosabbnak a készüléket, mint a díjcsomagot?

Figyelt kérdés
Ha rákérdeznék,sokan nem lennének tisztában a díjcsomagukkal (főleg fiatalok közt tapasztaltam ezt),de a hiper-szuper készülék bármi áron meglegyen. Tényleg nem számít,hogy mennyit költenek telefonálásra,ha már megvan az áhított készülék?
2011. dec. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az anyjuk/apjuk fizeti a telefonszámlát, gondolom.
2011. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se tudtam soha, mennyi a percdíjam. Nem is érdekel.

13 éves korom óta mindig magamnak vettem a feltöltőkártyákat, mióta számlás vagyok, azt is magamnak fizetem. Kártyásan középiskolában kb havi 400 ft-ot, egyetemen havi 1500 ft-ot költöttem, most a számlám is 1500 ft. Egy átlagos mai tinédzser ennyit kajál el a büfében naponta.

2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 éves korod óta dolgozol?
2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta dolgozok. Előtte meg nem kajáltam el a büfében a zsebpénzem, hanem telefonra költöttem.
2011. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!