Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor érkezik hivatalos froyo...

Mikor érkezik hivatalos froyo Xperia X8 ra vagy lesz egyaltálán?

Figyelt kérdés
főzött rommal nemnagyon próbálkoznék mert rootolni kell azt meg ha jól tudom garanciavesztéssel jár.
2011. dec. 12. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs más választásod mert nincs rá2.2 de egy cm7 et érdemes felrakni megéri vagy 2x gyorsabb lesz nemnagy cucc megcsinálni a gari meg annyi h visszakell rakni a az alap szoftot
2011. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Honnan tudnék letölteni stabil és magyar cyanogen-t mert felmentem az oldalára ott találtam x8 ra 3 fajtát nemvagyok nagy angolos,ezek közül is melyiket éri meg választani? Stable Mod

Experimental Mod

Nightly Builds

Itt az oldal : [link]

2011. dec. 13. 06:21
 3/8 anonim ***** válasza:
magyar prohardveres leírást keress ott kérdezhetsz is
2011. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
magyar lesz, mert az eredeti android nyelvi fájljait megtartja
2011. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

megvolt ma a root és a romot is felraktam (2.3.5) csak van pár problémám vele amit nemtudok orvosolni :

-Átállitottam a billenytyűzetet hagyományosra és nemtudom hol lehet visszaállitani

-Az egész előtt csináltam még a gyári szofton egy biztonsági mentést a telószámokrol és itt nemtudom h lehetne előhozni alkalmazáskezelőbe próbáltam megnyitni de nemengedte :S

-Marketre nem lép be csak tölt de semmi E-mail progiba összeomlást jelez és kilép.

Mi lenne ezekre a megoldás?

2011. dec. 13. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
a kapcsolatok elvileg simán jönnek márha előzőleg összekapcsoltad fészbukkal akkor tudnia kéne a markethez meg csak egy gmail. kell szerintem indítsd újra és jónak kell lennie és ügyelj h. rendesen kapjon netet
2011. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos facebookkal nem kapcsoltam össze :( A market azóta bejött töröltem a frissitését de nagyon nehezen :/ Jah a biztonsági mentésből maradt nekem egy sbf kiterjesztésű fájl azt valamien módon megtudom nyitni vagy gépen vagy telefonon hogy legalább a telefonszámaimat vissza tudjam szerezni?
2011. dec. 13. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
csak ha keresel hozzá valami programot leginkább gépen de szerintem ne halogassad majd összekapcsolni facebookkal a számaid mer akkor tényleg többet nem kell vele foglalkoznod
2011. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!