Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van WIFI a telefonomon...

Ha van WIFI a telefonomon akkor ingyen tudok internetezni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben rá tudsz csatlakozni egy wifi hálózatra akkor igen. Minden más esetben ugynaúgy netezel mint egy wifi nélküli mobilon.
2011. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Totál ingyen. Egy büdös vasadba sem kerűl. Jó, mi?
2011. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :))
2011. dec. 12. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Jah!

Én is megvettem a vadi új telefonomat amin volt wifi és amikor hazajöttem, gondoltam akkor most netezek egy jót az itthoni hálózatról.

Neki is ugrottam, majd egy idő múlva SMS-em érkezett...

"egyenlege, rohadt módon a nullához közeledik" szöveggel.

Megnéztem és hát hiába kapcsoldott rá a telefon a hálózatra, a böngésző ugyanúgy a mobil internetet használta.

Persze miután mindent beállítottam rajta, illetve kiismertem a telefont, már nem voltak ilyen problémák.


Ezt csak azért írtam le, mert én megfizettem a tanulópénzt. Te vigyázz és inkább mások hibájából tanulj.

2011. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Óóóó Uram miért!??? Miért adsz technológiát a buta és lusta emberek kezébe? Miért teremted a kereső gombot, ha az embereknek derogál inkább ott keresni? Feltaláltad a Google-t is...óóó Uram miért??!!
2011. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, köszönöm szépen! :)
2011. dec. 12. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mobilinternetet, akkor a szolgáltatónál lehet kérni, hogy ne engedjen adatforgalmat a telefonodon! Tehát ha a telefon a jól működő WIFI hálózat helyett a mobilnetet akarja használni, akkor azt nem fogja engedélyezni a szolgáltató, mert elindulna az adatforgalmad! De! Ha a telefon WIFI hálózatot használ akkor engedi!
2011. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4. vagyok.

Az a helyzet, hogy nekem szükségem van a wifire és a mobil netre is. Ezért nem kapcsoltam ki.

Útközben letöltöm a leveleimet, és esetleg még böngészek is egy kicsit.

Itthon meg wifiről intézem az esetleges letöltéseket, skype beszélgetéseket, stb...

Ergo, nem kapcsolhatom ki a mobil netet, így kénytelen voltam a beállításokat úgy megcsinálni, hogy mindig tudjam, mikor mit használ a teló.


#5. No comment!

2011. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!