Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges hogy kevés töltésse...

Lehetséges hogy kevés töltéssel elrontottam a telefon aksiját?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Xperia mini pro-t és nagyon keveset bír az aksija, ha használom nap végére teljesen lemerül. Első töltéskor csak öt órát töltöttem, de úgy tudom hogy az új telefonokat nem kell már 16 óráig tölteni...
2011. dec. 12. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2011. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen jól tudod, nem kell órákig tölteni. És nem is rontottad el a töltést. Teljesen normális, hogy ennyit bírjon. A mai modern telefonokba annyi mindent zsúfolnak bele, hogy ez nem is csoda. Minden fejlődik mint az őrület, de az aksik ezt nem bírják szuflával. Amivel spórolhatsz egy kicsit az az, hogy 3G helyett csak a 2G-s hálózatokat használod, ha be lenne kapcsolva a wifi és gps akkor azt kapcsold ki amikor nem használod és a bravia engine is elég rendesen terheli az aksit.
2011. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
így van kapcsold ki amit nem használsz. továbbá merem ajánlani a Tas Killer nevezetű progit, amit a marketről ingyenesen letudsz tölteni. Többféle ilyen progi létezik de én ezt használom. Ezzel kitudod kapcsolni a felesleges dolgokat ami a program alatt fut, még ha azt hiszed kivan kapcsolva akkor is. Így felszabadítja a memóriát, gyorsabb lesz a telód, és kevesebbet fogyaszt.
2011. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Hihetetlen mennyien el vannak tévedve a task killerekkel kapcsolatban.

Kis olvasmány: [link]

2011. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De tudtommal az nem probléma ha egyenként kapcsolod ki az olyan dolgokat mint pl a böngészőt vagy stb. És az hülyeség hogy ezek nem foglalnak le semmit, mert direkt úgy van megcsinálva. Mivel kiis írja hogy mennyi memória szabadul fel, ami nálam elég lényeges mennyiség. És ténylegesen gyorsabbá, kicsit felszabadultabbá teszi a telefont. Úgy hogy van némi ellentmondás a dologban.
2011. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!