Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini GT S-5570...

Samsung Galaxy Mini GT S-5570 telóra hogyan tudok zenéket feltenni?

Figyelt kérdés

Hali!

Amikor csatlakoztatom az usb adatkábellel a telefont nem kapcsolódik a gépre.. Kell hozzá valamilyen program, vagy mit kell beállítani?

Nekem most van ilyen androidos telefonom először.. köszi a segítségeteket.. :)


2011. dec. 13. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van egy program, Samsung Kies a neve. Az felismeri a telód és tudsz szinkronizálni stb...


De nekem úgy rémlik, hogy az SD kártyára történő másoláshoz nem kell semmit tenni. Felismeri meghajtóként. Talán annyi van, hogy a beállításoknál engedélyezni kell az USB háttértárolót.... Nincs előttem sajna, csak emlékezetből írom.

2011. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be SD kártyához új meghajtó
2011. dec. 13. 14:44
 3/16 anonim ***** válasza:
A beállításoknál nézz szét USB terén. Biztos találsz valami USB-vel kapcsolatos beállítást, ami miatt nem jelenik meg. Bár, attól a gépnek fel kell ismernie, és az illesztőprogikat telepítenie kell (bár ezt csak egyszer teszi meg.)
2011. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.. amikor csatlakoztattam az adatkábelt volt ott egy usb ikon annak a menüjét kellett lehuzni és ugy kellett bekapcsolni :D
2011. dec. 13. 16:39
 5/16 A kérdező kommentje:

Lenne még 1 kérdésem..Köszi:)

Ha a Market-ről töltök le játékot az mennyire ingyenes? azt mondták ingyenes internethozzáféréssel, de nekem van egy régebbi sim kártyám ami feltöltőkártyás és amikor azzal mentem a m.0.facebookra lehuzta az egész 3500ft-omat ami a kártyámon volt. Ha most az előfizetésessel megyek fel ugyanerre a címre akkor is megy a számlámra a pénz amit ki kell fizetnem?

2011. dec. 14. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:

A játék ingyenes, tehát nem kell fizetned azért, hogy a telefonodra telepíthesd. Az, hogy letöltöd, adatforgalmat generál, ami viszont nem ingyenes. :)

Ha olyan előfizetésed van, amihez tartozik internet adatforgalom (100Mb, 500Mb,stb....), akkor letöltheted, nem lesz nagyobb a számlád, még akkor sem, ha az adatforgalmi határon túlmész (ez esetben lelassul a net, más nem történik). Ha viszont nincs előfizetve adatforgalmi csomagod, akkor elég drága lehet egy játék letöltése.


Egyébként célszerű az alkalmazásokat WiFi-n letölteni. Otthon (ha van vezeték nélküli internet kapcsolatod), csatlakozol, letöltöd ami kell, és utána csak a szükséges dolgokra használod a mobil internetet. Ha nincs otthoni wifi-d,akkor vegyél egy WiFi router-t. (5-6.000 Ft).

2011. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, és persze azok a játékok ingyenesek, amelyiknél ki van írva a marketen, hogy "INGYENES". A fizetőst töltesz le, akkor az levonódik az hozzáadódik a mobil számládhoz, vagy levonódik a feltöltőkártyádról.
2011. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Előfizetéses vagyok, meg Wifi-m is van hozzá csak még rá kell jönnöm hogy azzal hogyan netezek :) .. köszi ezt azért kérdeztem mer nem szeretnék 100 ezer forintos számlákat kifizetni ;)
2011. dec. 14. 14:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy előfizetéses vagy, egy dolog. Az előfizetéses tarifacsomagodnak kell tartalmaznia valamilyen adatforgalmi keretet. Mi a neve a tarifacsomagodnak?


A WiFi-zés egyszerű. Bekapcsolod a telefonon a WiFi-d. Ha be van kapcsolva a routered, akkor a telefon megtalálja a hálózatod (látod a nevek között). Ha ez megvan, akkor rákattintasz, kéri a jelszót (amit te adtál a wifi-nek). majd csatlakozás. Ennyi. Ha ez sikerült, akkor felül, a térerő jelző mellett megjelenik egy wi-fi jel.


[link]


Aztán már netezhetsz is korlátlanul, annak semmi köze az előfizetéses tarifacsomagodhoz.

2011. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Média Mánia XS a csomag


Nekem a "Beállítások"-nál van olyan hogy

Vezeték nélküli hálózatok -> Wi-fi beállítások


--Wi-fi beállítások--

Wi-fi (kipipálva)

Hálózatértesítés (kipipálva)

_____________________________


--Wi-fi Hálózatok--

Wi-fi hálozat hozzáadása (Ide kell beírni azt az URL címet amit a wifin keresztűl akarok használni?)


Ha belemegyek a Wifi hálózat hozzáadásába van ott olyan hogy "Hálózat neve (SSID)" alatta meg a "Biztonság: ami alapból Nyilt-ra van állítva, de ezt át lehet állítani WEP, WPA/WPA2 PSK, és 802.1x EAP-ra "

2011. dec. 14. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!