Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért zavar ennyi embert itt...

Miért zavar ennyi embert itt a gyakorin az xperia mini 3 collos kijelzőmérete?

Figyelt kérdés
Hetek óta mást se olvasni a válaszok között, mint azt, hogy használhatatlanul kicsi stb...
2011. dec. 14. 03:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok embernek szúrja a szemét, főleg a "galaxy az isten" fanclubnak...
2011. dec. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2011. dec. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hurikan23 ***** válasza:

Bizonyára sokan vannak még ma is, akiknek az x10 mini ugrik be róla, de aki már válaszolásra adja a fejét az igazán tudhatna róla több hónappal az új mini megjelenése után.


És szvsz sok embert zavar az, hogy ilyen jó áron lehet kapni egy ilyen tudású telót és az már sokaknál beteszi a kaput, hogy mindez Sony Ericsson...


Régóta vagyok már ezen az oldalon, tudom, hogy mekkora SE ellenesség van itt jónéhány ember részéről.

Ők gyakorlatilag csak azt nézik, hogy mibe lehet belekötni. Ha van rajta sapka azért, ha nincs azért.

2011. dec. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megint az böki az emberek szemét mint régen(anno az enyémet is bökte mert akkor még Nokia fan voltam), olcsón csinálnak jó(vagy közepes) hardveres felszereltséggel olcsón telefont!


Amúgy 3" elfogadható, régebben el sem bírtam volna képzelni az életemet 3,5" felett(volt már 4"-5" PDA-m de az más helyzet), akkor még voltak jó telók "kis" méretben(HTC Touch Diamond, Touch Diamond 2, Touch Pro, A teljes qwerty-vel és windows Mobile-al szerelt HTC széria)

2011. dec. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
aki nem akar rajta filmet nézni annak aztmondom h. megéri mert ugyanazt az erős hardvert kapja mintha rayt venne vagy arc ot tehát csak a kijelző kisebb de sztem nagyon megéri most 40 ért tmobilban ennyiért áldás ez a mobil nekem defy van amit 60 ér vettem bár vártam volna egykét hónapot....
2011. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is xperia mini telefonom van,a T-mobile-nál vettem Adventi kalendárium akcióval 36 ezerért és szerintem egyáltalán nem kicsi a képernyő,ilyen árért jó.
2011. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már leírtam az új xperia minik megjelenésekor:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


"08-15 15:30"


"Nem véletlen, hogy különösen ajánlott a mobilarena tesztjén.

De biztos lesznek akik a 3 hüvelykes kijelzőn fognak rugózni..."

2011. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

2 csoport van:

Aki csak ,,divatból" szidja, illetve a másik oldal, aki azért mert pl.: nagyok az ujjai. Teljesen logikus, hogy egy 190 cm magas embernek tepsitenyere van és nem biztos, hogy a kis telefont jól tudná kezelni.

Ez az én véleményem.:)

2011. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak 1 csoport van... Aki divatból szidja.

Aki azért szidja, mert nagyok az ujjai, annak szidnia kéne a többi 3 collos telót is...

2011. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Egy szóval se mondtam, hogy a többi ekkora méretű telót nem szidják!:)
2011. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!