Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3-as vagy windows...

Android 2.3-as vagy windows mobile 7-es telòt vennèl? Mièrt? Melyik jobb? àraik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

android

a windowsbol az ujat nem ismerem, de a regi nem tul jo

2011. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Androidos-at egy olyan gyártótól, aki tud rendszert optimalizálni a készülékére. Ebből adódóan nem Samsungot. A SE az Android nyújtotta szabadságot (vagyis testreszabhatóságot) kilövi, mint a huzat, az LG küszköd a szoftverrel és a sajátos felület megépítésével egyaránt. A WP7-nek még vannak hiányosságai, továbbá sajnos nagyon egyhangú a felülete, amin alig lehet változtatni. Marad a HTC a Sense-el, ami toronymagasan veri az összes többi droidot.
2011. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az SE miért is lövi ki a szabadságot?

Talán megtilt valamit?


Hivatalosan nyitható pl. a bootloader, utána már végképp azt csinálsz amit akarsz...

2011. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én windowst vennék. Egyrészt utálom az androidot, másrészt meg engem a wp7 megfogott de a 7.5 500 ujdonságot tartalmaz tehát szentem jó. Ha nem tetsziik a metro menü, letöltedz egy launchert marketplaceröl.
2011. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

őőő :D


Androidot, mert nagyon fontos nekem a testreszabhatóság, sok rá a jó alkalmazás. Ha sok pénzem lenne, akkor S2, XE és ARC S között gondolkodnék, mindegyiknek megvan a maga előnye.


Amúgy adnék egy esélyt a WP7-nek is, még elég kiforratlan és még csak egyszer volt a kezembe wp7es teló.

2011. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért az túlzás már, hogy wp7 kiforratlan. inkább a hack-elős lehetőségek azok. nekem omnia 7-esem van, ami az első szériás wp7-es telók közül szerintem az egyik legjobb. rátettem a magyar nyelvet, unlockolva van, mango-val, így bármit rá tudok tenni ingyen, szóval így már nem sokkal kevesebb mint az android, emellett nagyon gördülékeny, nem tudtam még semmivel se megakasztani :) régebben volt egy xperia x10i-m, na azt sikerült párszor :D árakban meg igazából wp7nél korfüggő, androidnál meg kategóriafüggő, tehát wp7nél jelenleg nincs olcsóbb szegmens, csak a koruknál fogva olcsóbbak, androidba meg van 20ezertől a csillagos égig.
2011. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát akkor biztos jó szolgálatot tesz, ha az illető


-..nek nem fontos a testreszabhatóság

-bejön neki a kezelőfelület (ha valakinek bejön, akkor nagyon bejön, és ez már alapból nagy előny. én eddig csak szélsőséges véleménnyel találkoztam a wp7 kinézetét illetően

-nem létfontosságú a kismillió alkalmazás


azzal amúgy tisztában vagy, hogy a mangós telefonok üzenetkezelése (olvasás, küldés, fogadás) egy jól megszerkeztett smssel lefagyaszthatóak? :D

2011. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 blex ***** válasza:
azzal tisztában vagy, hogy egyrészt ez nem egy túl valószínű lehetőség (valaki tudja a karaktersort és megfertőzi pont egy pl. androidos haverod telefonját egy smsküldő vírussal - mert ugyebár ő tudja a telefonszámodat); másrészt pedig minden oprendszerben vannak ilyen hibák, pont most volt valami hír az androidról.
2011. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez csak wp7en működik
2011. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 blex ***** válasza:

Igen, de mint ahogy írtam, az illetőnek tudnia kell a számodat hozzá. ergo:

1, vaktában küldözget sms—eket random generált számokra (elég kicsi az esélye, hogy téged talá1 el)

2, vírusokat küld szanaszét, amik a megfertőzött készülék névjegyeit felhasználva küldik szanaszét a gyilkos karaktersort sms—ben (ennek így több esélye van hogy eltalál, de még mindig azt az x embert kell megtalálnia a vírusával, akiknek megvan a számod, tehát még mindig kicsi az esély)

Nyilván lehetséges a dolog, a probléma fönn áll, de elég kicsi az esélye és minden platformon vannak hasonló hibák. Csak ezt próbáltam elmondani.

2011. dec. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!