Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ha...

Milyen telefont vegyek, ha főképp zenét hallgatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami érintőképernyős telefont, amit főképp zenehallgatásra használnék. Igazából az is egy szempont hogy szép képeket lehessen vele készíteni, de ez nem olyan fontos mint hogy jó zene masina legyen. Nézelődtem, de nem tudom hogy vajon melyik érné meg az árát is. Tudnátok ajánlani valamit? Max 40 000 Ft-ot szeretnék rászánni, többet nem akarok. Köszi! (Amúgy a Sony Ericsson with Walkman telefont néztem: [link]
2011. dec. 14. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
a with Walkman nem egy nagy cucc, pár W betűt leszámítva nem igazán van olyan pont, ami miett kiérdemelné a nevet. vegyél egy új minit. az 40 körül van. asszem a walkman meg 60,legalábbis tmobilnál. jobb anyaghasználat, nagyobb képernyő. többet nem nyújt.
2011. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Felejtsd el az érintőképernyőt és vegyél egy fullos valamilyen W sony ericcsont, vagy ha ragaszkodsz az érintőhöz akkor ennyiért kapsz egy használt iPhone 3G-t ami sokkal jobb mint amit ennyiért kapnál ujjonan, és annál jobb nincs zenehallgatásra (nameg az iOS, és a milliónyi app...)
2011. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár az iPhone 3G egy négy (igen, négy) éves telefon, simán kapsz jobbat nála, nem kell hozzá a csúcskategóriában nézelődnöd. Még a hiper-szuper több millió appos iOS frissítéseit se kapja meg, mert már nem bírná el.
2011. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
most járnak 500.000+ alkalmazásnál és 18 000 000 000+ letöltésnél
2011. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak egy kis összehasonlításnak: [link]
2011. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

"Ugyanmár az iPhone 3G egy négy (igen, négy) éves telefon, simán kapsz jobbat nála, nem kell hozzá a csúcskategóriában nézelődnöd. Még a hiper-szuper több millió appos iOS frissítéseit se kapja meg, mert már nem bírná el."


Ez hülyeség, 4.1-ig megkapja a frissítéseket és azzal a jelenlegia appok 99,99% kompatibilis. És hiába 4 éves az érintős telók nagy részét oda vissza veri, és azért egy iphone az iphone....

2011. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. dec. 16. 19:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 6. válaszoló megnézted az oldalt amit linkeltem? Csak mert akkor látnod kéne, hogy hardveresen szinte teljesen megegyezik a Sony Ericsson Live whit Walkmannel, ami egy átlagos alsó-közép kategóriás mobil. Egyébként is már megjelent az 5-ös iOS, arra meg csak 3GS és a 4-et frissítik.
2011. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
és mit tud az az iOS5 hogy nélküli már nem is jó az iphone?? 3.1.3-al is csúcs volt, akkor 4.3 tudása is több m8int elég. Maúgy minél régebbi a főverzió (3,4) annál gyorsabb
2011. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát persze, mindent bele lehet magyarázni, így ennek a beszélgetésnek semmi értelme. A kérdező már amúgy is megkapta a választ, én meg túl kimerült vagyok mostanában ahhoz, hogy fanboyokkal vitatkozzak.
2011. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!