Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ha...

Milyen telefont vegyek, ha főképp zenét hallgatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami érintőképernyős telefont, amit főképp zenehallgatásra használnék. Igazából az is egy szempont hogy szép képeket lehessen vele készíteni, de ez nem olyan fontos mint hogy jó zene masina legyen. Nézelődtem, de nem tudom hogy vajon melyik érné meg az árát is. Tudnátok ajánlani valamit? Max 40 000 Ft-ot szeretnék rászánni, többet nem akarok. Köszi! (Amúgy a Sony Ericsson with Walkman telefont néztem: [link]
2011. dec. 14. 15:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez a telefon(amit fent is írtam/linkeltem) megérne 25 000 Ft-ot? Úgy alakul hogy megtudnám szerezni vadi újan ingyen. Megérné nem?
2011. dec. 19. 20:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nokia c5-03 at vegyél , vagy ha az nem tetszik akkor valami memória kártyásat . De az iphone a legroszabb a zenehalgatásban , 7 év amig egy myomorult számot ráraksz , és ráadásul túlárazott , és hangereje sincsen és recseg.........
2012. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan a kérdés.
2012. szept. 29. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!