Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt kifüggetlen...

Miért csinálja ezt kifüggetlenítésnél?

Figyelt kérdés
Nokia 5230navi telefonomba beírom a kifüggetlenítő kódot és azt írja ki, hogy kódhiba.Miért van ez?Mit csináljak?
2011. dec. 14. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes honnan szerezted a nyitó kódót csak nem bb5 kalkulátorral? mert olyan nem létezik,kinyitni nem tudod otthon! Nem véletlenül kérnek el érte 8-10.000 ft ot a nyitásért majd te meg otthon megcsinálod ingyen : ) De ha van 500.000 ft géped és van programod rá akkor kész lehet kb 72 óra alatt még ki kalkulálja A GYÁRI PROGRAM!!!
2011. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem először csinálom és eddig mindig sikerült ezért nem értem mi lehet most a baj.....;)
2011. dec. 14. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nokia 5230 bb5 sl3 platform, ha te ilyet kinyitottál akkor most HAZUDSZ! Lehet más telefont nyitottál már ki , de sl3 nokiákat nem lehet normál körülmények közt,de szerintem azt se tudod melyik tipus tartozik bele bb5 sl3 ba.
2011. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert nem bb5-tel csináltam.
2011. dec. 14. 19:00
 5/9 A kérdező kommentje:
NokiaFREE Unlock Codes Calculatorral próbálom de egyfolytában kódhiba, vagy nem engedélyezett
2011. dec. 14. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ide kisfiú ! Nem fogod mert nem lehet ! ha felfogod ezek szavak jelentését. Nincs rá free program szerveres a nyitás amiért logot fizetsz ,fizetös a módszer nincs rá lehetőség egy NOKIA BB5 SL3 nyitás ideje 72 óra ha van szerver szobád akkor rövidebb.Neked van ilyen szobád ? Ha ilyen free programokkal lehetne nyitni ilyen telefonokat akkor szerinted átlagba 8-10.000 ft ba kerülne a nyitás?elárulom nem hanem 500 ft lenne.
2011. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csajszi vagyok és qrva jó szobám van.házimozi stb. köszi a segítséget puszicsá
2011. dec. 14. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudom nem erőlködök itt ,de örültem. : )
2011. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Átlagos gyk-s színvonal...kérdez valaki valamit, és ilyen stílusban válaszolnak. 60% elég gyér életed lehet.
2016. márc. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!