Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Új mobilt akarok venni...érintőképernyős, wifi-s, androidos, normál képernyője legyen, ne kicsi, max 40.000ft.. a se xperia mini, live with walkman, x8, samsung galaxy mini, defy, telenor one touch telók-on kívül mit ajánlanátok?

én leginkább samsung telót szeretnék (azok jobban tetszenek) de egyenlőre nem találtam meg azt ami kell nekem..:D


2011. dec. 14. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na ha már így kilőtted az összes jó telót (meg 1-2 kevésbé jót) akkor ennyiért már csak a kevésbé jók vannak. Pl. egy Galaxy Gio kijön ennyiből meg esetleg még egy Ace is. Vagy a jó öreg Blade.
2011. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ZTE Skate esetleg, ha nem akarsz rajta hd videóket nézni, akkor elmegy az is, és a helyedben nem vennék olcsó Samsungot.
2011. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
pont most nézem a gio-t meg az ace-t..:D egyébként azért soroltam fel pár telót, mert amúgy kb csak ezeket írták volna..:D
2011. dec. 14. 20:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a gio-t nézed az ugyanakkora se live miért is nem jó?
2011. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Talán azért írták volna ezeket, mert ezek jó telefonok, modernebb hardverrel és jobb támogatással (kivéve x8, galaxy mini, one touch) mint amit ilyen áron lehet kapni átlag androidos telefont.
2011. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs miért, de nem rajongok a sony ericsson telókért..:/ :D
2011. dec. 14. 20:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor jó lesz neked valamelyik elavult armv6-os samsung amire android 4 se lesz...
2011. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a gio után megnéztem az ace-t is, és ha a kettő közül kéne választani inkább az ace..mondjuk már az xperia mini-n is elgondolkodtam..csak az olyan kicsinek tűnik..:/
2011. dec. 14. 20:30
 9/15 A kérdező kommentje:
:DDD mindenkitől ezt hallom, hogy a samsung elavult, a se meg kb a legjobb.
2011. dec. 14. 20:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudásban viszont reggelire megeszi a gio-t és az ace-t is a mini és a sony live is...
2011. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!