Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van iPhone-od és milyen...

Van iPhone-od és milyen (3gs,4stb. )?

Figyelt kérdés

Ha van akkor hogy vagy vele megelégedve????



Mikor vetted és mennyiért??



És esetleg tudnál-e olcsóbban szerezni vagy tudsz-e olyan helyet ahol részletre lehet venni kártyafüggetlent????


2011. dec. 14. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Májusban , olyan 600 euróért , iphone 4 et , és eszméletlet jó teló , imádiom
2011. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, akinek nincs pénze az miért akar annyira iPhone-t?

Inkább vennél otthonra egy nagy tv-t, jó hangrendszert, új gépet, stb.

2011. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a jó hangrendszerrel nem lehet mencsi profilképet csinálni fészbúkra
2011. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én is erősen gondolkodok rajta, de a 4S nem jöhet szóba, mivel nincs rá pénzem, de mivel egy 8 gigás 4-re meglenne, így lehet megvenném, de szerintem nem adok érte ennyi. Inkább Arc S. 15/F
2011. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Viszonylag jó gépem van, 5.1-es hangfalszettel, pioneer studio fejhallgatóval és most karácsonyra kapok tv-t:)


Csak kéne egy jó teló is és már egy ideje nézegetem az iphone-okat és valahogy nehéz lenne lejjebb adni mint egy iphone 4.Már a szívemhez nőtt:)

2011. dec. 16. 17:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem sajnállak, de az új tévén kívül nekem is ezek vannak. Most nálam is a telefon jönne, de nem tudok választani. Például most néztem, hogy mennyit szenvednek az Androidosok a GTA 3-mal, mert 2 magos proci stb. Iphonera meg megcsinálták és kész. Maximum 4s-en kicsit jobban megy majd.
2011. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na akkor mindened megvan, de ha nincs elég pénz telefonra akkor nincs.

Vagy gyűjtsél tovább, vagy vegyél egy gyengébbet, de az iPhone mindenhol drága, még ha részletre is veszed.

2011. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt nem a gyűjtésről van szó, mert akkor nyárra meglenne, de 160 ezret még magamtól is sajnálnék egy telefonra.
2011. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen elég drága ezért szeretnék olcsóbban hozzájutni...
2011. dec. 16. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:
és mért nem veszel valamilyen androidosat olcsóbban? pl. galaxy nexus annak 4,7-es 1280x800-as a kijelzo felbontása, tehát ezen már filmet is nézhetsz, meg van flash is. nagy tár kapacitás erosebb hardver
2011. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!