Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Ausztriai telefonnal mit...

Egy Ausztriai telefonnal mit tudok kezdeni Magyarországon? (Több lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Unokatestvérem kint dolgozott Ausztriában és munkája miatt 2 hónapja vett magának egy telefont az A1-es szolgáltatónál, de mivel már nem kell Ausztriába járnia így feleslegessé vált neki a telefonja, így odaadná nekem...

És az lenne a kérdésem, hogy az A1-es telefonokba csak úgy lehet Vodafone-os kártyát rakni, hogy függetlenítem?? És hogy tudnám a telefont függetleníteni, hogy megmaradjon a garancia??

A másik kérdésem, hogy a garanciáját tudnám valahogy használni Magyarországon is???

Előre is köszönöm a segítségeteket :)


2011. dec. 14. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és egy Samsung Galaxy Ace nevű telefonról van szó :)
2011. dec. 14. 23:43
 2/4 anonim ***** válasza:
vodafonos kártyát csak függetlenítéssel.
2011. dec. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gaaranciát mindenképp bukod, egyébként meg bemész egy gsm-be és kb 10-20 é megcsinálják a függetlenítést
2011. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Akkor a garancia mindenképp bukta?? :(


2. De vááááártam már, hogy valaki ilyen hülye válaszokat adjon!!! Direkt kiírom hogy többi lent pl. a többiek megtudják érteni, csak te nem, GRATULÁLOK (N) Remélem te egy olyan gazdag k*cs*g gyerek vagy aki ilyet csinál a telefonjaival...

2011. dec. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!