Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Galaxy S2? (...

Iphone 4S vagy Galaxy S2? ( INDOK NEM KELL köszönöm, csak szavazat)

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért nem használod a kikúrt keresőt?
2011. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
miért kell bepofáznod?
2011. dec. 15. 14:21
 3/21 anonim válasza:
Iphone
2011. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
az iphone sokkal jobb , már a 4 is jobb volt a 4s ,azt meg már nemlehet ehez hasonlítani
2011. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mindig megnevettet mikor jönnek az ájfón fanboyok, hogy így meg úgy szarrá veri a 4S az SGS2-t, közben pedig többszáz független szakértő véleménye szerint magasan veri az SGS2 :)

[link]

Ráadásul olcsóbb is vagy 50k-val.


Vegyél 4S-t amúgy, ha nem sajnálod rá a pénzt, jobb menőzni vele.

2011. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4S-re szavazok. Az S2 egy műanyag giccsdarab egy alacsony felbontású kijelzővel és egy instabil sz@r gyári ROM-al.
2011. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
sgs2
2011. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Üzenem a hülye gyereknek aki szerint szar ,hogy műanyagból van az SGS2... : http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw


Ettől függetlenül én is az Iphone 4S-t választanám de még sajnos nincs rá jail break (Egyenlőre csak vásárolt Appokat,játékokat tudnál rajta futtatni amíg nem jailbreakelik ki)

2011. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Na ezért vagyok én a fém híve.
2011. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék prédikálni a sok iPhone fannak, had örüljenek a világuknak ahol minden az Apple-ről szól. És mielőtt valaki azt mondaná hogy "Jah, tutira nem fogtál még apple cuccot..." jelenleg egy MacBook Pro-ról írok, a polcomon hever egy fehér iPhone 4, de most még is az SGS2-t választottam a 4S helyett.

iPhone-t akkor vettem volna, ha: legalább 4,3 colos a kijelző, a bluetooth működik más telefonokkal is, nem lenne szükséges jailbreak, és a rendszer legalább egy része nyílt forráskódú lenne, akkor lehetne teljesen testreszabni, továbbá állítható/módosítható lenne a launcher.


Android pro:

Nagyon testreszabható, a nyílt forráskód miatt, bluetooth is elérhető bármire (kivéve iphone ugye...), szabadon választhatom meg, hogy a telefon mihez férjen hozzá (hiába a nagy apple védelem...), nem szükséges a telefont módosítani szoftveresen ahhoz hogy alkalmazásokat telepítsek, a Marketen rengeteg ingyenes szoftver van (jó, az appstrore is rendelkezik sokmindennel, de ezekből ha választok egyet, van 3 másik ami ugyan azt tudja, csak más a neve...), nem szükséges third party application ahhoz hogy hozzáférjek a memória tartalmához.

Android, kontra:

Pár telefonon nem optimalizált, de ez téged nem érint a választásban, pár alkalmazáshoz root szükséges, ami zavaró lehet egyes felhasználóknak.


Ennyit tudtam felhozni, de úgy gondolom, hogy mi nem fogjuk befolyásolni a döntésedet, ez már a külsőről és a villogásról szól, hiszen mind kettő telefon ugyan annyit tud (ne gyertek nekem a siri-vel meg ilyen fosokkal, úgy is csak játékra használják rengetegen). Azt válaszd, amelyik neked jobban tetszik. Próbáld ki mindkettőt, és az alapján dönts, ezért én nem teszek voksot, tudom hogy ezt írtad, hogy ne véleményt írjunk, de muszáj mert annyira nő az iPhone fanok tábora, hogy közben lenéznek mindenkit (félve mondom ezt, de még azokat is lenézik akik jobbak az apple-nél).

2011. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!